Sekso metu vyras pasmaugė savo žmoną

 
2 komentarai
Didžiąją Britaniją sukrėtė skandalas – vyras sekso metu pasmaugė savo žmoną. Tragedija įvyko praėjus penkeriems mėnesiams po poros vestuvių.

Kaip iš tikrųjų įvyko ši nelaimė, kol kas dar aiškinamasi. Pats 27-metis Michael‘is Roberts‘as neigia nužudęs savo žmoną ir, nepaisant to, kad sekso metu smaugė jos kaklą, vadina tai atsitiktine žmonos mirtimi. Po incidento britas sutuoktinės Vicky kūną įvyniojo į audeklą ir kurį laiką slėpė.

Nors viename Češyro grafystės miestų gyvenantis Roberts‘as buvo sumainęs žiedus, tiek prieš vestuves, tiek ir po jų, palaikė artimus santykius su meiluže Kerrie Hall. Teismo procedūrų metu apklausta moteris patvirtino susitikinėjusi su Michael‘iu bei paaiškino, kad jų bendravimas buvo grindžiamas vien tik seksu.

„Jis reguliariai lankydavosi mano namuose. Seksas su šiuo vyru būdavo labai aktyvus, vykdavo įvairiausiose vietose, be to pats aktas neretai reikalaudavo gimnastinio pasirengimo. Niekada anksčiau nebuvau susidūrusi su tokio tipo lytiniais santykiais, tačiau pačiu Michael‘iu bei tuo, kaip jis elgėsi, visiškai pasitikėjau. Kelis kartus jis sekso metu mane taip pat buvo užsmaugęs, tačiau man paprašius, sustodavo. Nepaisant to, abukart šiuos poelgius įamžino ant kaklo likusios mėlynės“, - pasakojo 31-erių moteris. Kerrie pridūrė, jog iš pradžių ji santykius su Roberts‘u palaikė vien tik dėl smagumo, tačiau prisipažino, kad ilgainiui pajutusi ir romantiškus jausmus.

Kol kas Vicky Roberts žūties byla tiriama Liverpulio Aukščiausiame Teisme.

Suaugusiems.lt, parengta pagal metro.co.uk 

 
Komentarai (2)
na, malonumas gerai, bet kas per daug - jau nesveika...
siaubas kažkoks...
Naujas komentaras