Sekso pasakos, kurias vyrai seka ne tik blondinėms

jim-carry-wallpaper.jpg
 
1 komentaras
Vyrai mėgsta pasigirti, o seksas viena mėgstamiausių temų! Kartais vyrai taip įsijaučia į savo sex guru vaidmenį, jog net patys nepastebi, jog jų sekso istorijos labiau primena ne pornografinio kino filmo scenarijų, o erotišką sceną iš fantastikos pasaulio. Moterys gal ir naivios, tačiau melagį atpažįsta iš tolo!

Taigi, mėgstamiausios pasakaitės, kuriomis vyrai kartais siekia nuginkluoti jį sužavėjusią damą...
 

Seksas su dvynėmis

Vienas mėgstamiausių sex žanrų tarp vyriškos lyties atstovų - seksas trise. Be abejo, mylėjimasis su dviem merginomis vienu metu, nieko nenustebins, bet istorija, jog jis mylėjosi su dvynėmis, jau įdomiau! Deja, labai  mažai tikėtina, kad toks jo pasakojimas yra tiesa. Pirmiausia dėl to, kad tai kvepia kraujomaiša ir retai kada identiškosios sesutės "pasirašys" tokiam nuotykiui. Antra, tik apie 4% vyrų yra išbandę "threesome". Tad tikimybė, kad toks jo pasakojimas tikras - labai maža.


 

Pirmas seksas  12 metų

Gana populiari istorija tarp vaikinų. Lytinė branda tikrai sužadina jaunų berniukų fantazijas, o nekaltybės praradimas ankstyvame amžiuje, leidžia jam pasijusti tikru vyru! Ir visai nesvarbu, kad nekaltybės jam neatėmė 40 metų kaimynė ar mokytoja, kada jam buvo 12. Tačiau jei nors viena mergina patikėjo tokia jo pasaka, jis jausis tiesiog nuostabiai! Žinoma, pasimylėti sulaukus vos 12 įmanoma, tačiau statistiškai  tik 1,5 % viso pasaulio vyrų nekaltybę praranda 10 - 12 metų.
 


Geriu naujausius kontraceptikus

Galbūt priėjote prie rimto reikalo ir jis jau skuba jus padaryti laimingiausia pasaulio moterimi, tačiau pasiteiravus jo apie prezervatyvą, išgirstate, jog jis domisi ateities medicina ir geria kontraceptines tabletes, jog moteris nepastotų! Tokiomis pasakomis neverta tikėti niekada! www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Užjaučiu tas kurioms tokias pasakas pasakojo.. ;)
Naujas komentaras