Sekso reikšmė žmogaus gyvenime

 
Kai kurie žmonės tenkinasi nuobodžia realybe, nežinodami apie tai, kad gyvenime galima gauti maksimumą malonumo. Svarbiausias dalykas siekiant pasitenkinimo – tai pilna harmonija seksualiniame gyvenime.

Sekso metu prižadinama tai, kas mums padovanoja ypatingos laimės akimirkas ir jausmą. Seksas – tai vienas iš būdų gauti puikų fizinį ir dvasinį malonumą, pilną ramybę ir daug džiaugsmo. Seksas teikia pasitikėjimą savimi, pripildo žmogų gyvybinių jėgų, padidina tonusą.

Geri intymūs santykiai emocionaliai mus atpalaiduoja. Sekso metu mes galime visiškai atsijungti, užmiršdami problemas, kiekvienos dienos rutiną. Seksas mūsų gyvenimui suteikia pačius geriausius išgyvenimus, kurių negalima lyginti su jokiais kitais malonumais.

Ar gali žmonės dar daugiau gauti iš to, ką kiekvienam iš mūsų suteikė gamta? Žinoma, tik tam reikia išrinkti iš turtingos intymios kultūros būtent tai, kas tinka tik jūsų porai ir taip paįvairinti intymų gyvenimą.

Kiekvienas žmogus turi neribotas galimybes, kad pasimėgautų seksualinio pasitenkinimo gavimu ir suteikimu kitam žmogui. Reikia tik išgirsti ir atsiduoti savo norams, o prigimtis pasirūpins tuo, kad viskas būtų atlikta teisingai. Jei kažko jūs patys nežinote, paklauskite partnerio. Jei ne – tuomet ieškokite atsakymo knygose, žurnaluose, laikraščiuose ir internete. Viskas yra mūsų rankose. Jūs turite suprasti, kad seksas – tai puikiausias užsiėmimas, kurį mums padovanojo gamta. Ir mums reikėtų tuo didžiuotis, džiaugtis ir mėgautis gyvenime. Tik žmogus jaučia seksualumą, kuris nepriklauso nuo sezono ar nuo noro pratęsti giminę. Tai didelė laimė. Būtent seksualinis pasitenkinimas suteikia laimę, su kuria žmogus lygina visus kitus pasimėgavimo dalykus.

Seksas – intymumo pasaulis, kuris slepia savyje daug paslapčių ir meilės įstatymų. Atvėrę šias paslaptis, jūs išsiaiškinate ir šio pasaulio įstatymus. O sekso įstatymai – jūsų įstatymai.

Nepaisant viso to, žmogus turi įgimtus gėdos ir gėdijimosi jausmus. Šie jausmai pasireiškia pažinties ir viliojimo metu. O kai bendrai sutarus jūs pradedate intymų ryšį, galima apie visus šiuos jausmus pamiršti. Nes taip tik trukdote santykių vystymuisi. Sekso metu reikia visiškai atsiduoti savo partneriui, o jis turi atsiduoti jums. Kadangi tik seksas gali pilnai patenkinti jūsų slapčiausius norus. Jis pastūmėja žmogų visiškai atsiverti, iki slapčiausių vietų. Ant jūsų kūno neturi likti nei vieno taško, kuris jums nepriklausytų. O sekso metu visas kūnas priklauso jūsų seksualiniam partneriui, o jo kūnas – jums. Tarp jūsų neturi egzistuoti jokių prieštaravimų ar draudimų. Egzistuoja tik jis ir ji. Nieko nėra uždrausto, jei tai teikia didelį malonumą. Jei jums kažkas kalba kitaip, neklausykite ir atsiduokite savo norams.

Sekse vienu metu telpa ir mokslas, ir menas. Tarkim, jei jus jaučiate malonumą klausydami tam tikros muzikos, tai rodo tam tikrą jūsų muzikinį išprusimą ir kultūros suvokimą. Sekse galioja lygiai tas pats – turėdami konkretų supratimą, galite mėgautis seksualiniu pažinimu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras