Sekso rekordai: ką gali gyvūnai

 
Jei pradėsime nagrinėti lytinius pasiekimus tarp gyvūnų, šie rezultatai nustebins net ir daug girdėjusius. Štai keletas faktų.

Kiaulės orgazmas trunka iki 30 minučių, ir tai dar ne rekordas, nes boružė sugeba orgazmą ištempti net... iki pusantros valandos!

Tarp žinduolių ilgiausią penį turi mėlynasis banginis – pasididžiavimo ilgis siekia 3 metrus 50 cm, o „dirbant“ šį gigantą palaiko taip vadinamas penio kaulas. Natūralu, kad didžiausia vagina, skirta tokiam peniui, priklauso mėlynojo banginio patelei. Jos bedugnės gylis siekia 2-3 metrus. Be didžiulio penio, banginis gigantas dar turi ir didžiulę širdį, kuri sveria nei daug, nei mažai – 600 kg.

Jei moskitų porelė lytinį aktą atlieka per tris sekundes (kai kalbate apie „greituką“, tai ir turite omeny?), barškuolės gyvatės renkasi visai priešingą variantą: seksu jos gali mėgautis beveik parą. Užregistruotas rekordas siekia 23 val. 15 minutes.

Australietiškas žvynuotas svirplys (Ornebius Aperta) – tikras sekso gigantas. 2004 m. gegužį užfiksuotas jo rekordas: per tris valandas, jis atliko lytinį aktą 58 kartus. Iš pradžių tokio pobūdžio rekordas priklausė liūtams, kurie per karštį sugeba kas pusvalandį atlikti lytinį aktą keturias ir penkias dienas. Yra apie ką pagalvoti, tiesa?

O štai dėmėtosios hienos pradžiugins feministes. Visai bandai vadovauja patelė, kuri vienintelė turi teisę daugintis. Patinas bandoje – apgailėtinas, visiškai neturintis balso padaras. Bet kokius klausimus – teritorijos apsaugos, grobio gaudymo – sprendžia besišiepiančios patelės. Nenuostabu, kad nuo tokio gyvenimo pas jas atsiranda netikras penis. Taip taip, hienos patelės turi nereikalingus lytinius organus, kurie labai primena patinų penius, tik jie plokštesni. Tiesa, šie daikčiukai dažniausiai joms maišo, o gimdymo metu netgi uždusina jauniklius. Mokslininkai mano, kad ši hienų savybė yra dėl to, kad jų kraujyje yra per daug testosterono, kuris skatina agresiją.

Suaugusiems.lt

Kiti sekso rekordai:

Sekso rekordai: neįtikėtina istorija

Sekso rekordai: įmanoma tai, kas neįmanoma

 
Komentarai
Naujas komentaras