Sekso rekordai: neįtikėtina, bet tai – tiesa!

 
8 komentarai
Ar susimąstote, ką kiti žmonės veikia savo laisvu metu? Žinoma, kad gerina pasaulio sekso rekordus. Juokas juokais, tačiau kai kurie tikrai užimtų nemažai laiko. Štai, pagalvokite, kiek laiko užtruktų patenkinti 500 žmonų? Tikrai ne kiekvienam tai pavyktų.

Daugiavaikės šeimos

Moulay Ismail Ibn Sharif XVII amžiuje užsitarnavo daugiausiai vaikų turinčio tėčio statusą.  Jo 500 žmonų pagimdė net 1042  vaikus! Pabandykit įsivaizduoti, koks užsiėmęs buvo šis vyriškis: ir moteris pamylėti, ir vestuvėse sudalyvauti. O ką jau kalbėti apie vaikų gimimus...

Daugiausiai vaikų per visą istoriją pagimdė Valentina Vasiiljeva iš Rusijos. Ji pagimdė net 69 vaikus, ir 67 iš jų išgyveno. 16 kartų pagimdė dvynukus, 7 kartus trynukus ir 4 kartus ketvertuką.

Lytinių organų dydžiai

Mažiausia varpa istorijoje tesiekė 0, 39 colio (tai kiek mažiau nei 1 centimetras!). Didžiausia – 34 cm ilgio ir 16 cm… apimties…

Moteris, kurios makštis pati plačiausia – Ana Swan iš Škotijos. Jos pagimdyto kūdikio galva buvo taip pat milžiniška – galvos apimtis siekė net 48 cm. Ar galite įsivaizduoti tokį kūdikį?

Sperma

Kita rekordininkė - Michelle Monahan, pagarsėjusi kaip “spermos rijikė”, vienu kartu išgėrė 1,7 litro… spermos…  Deja, jai po tokių bandymų teko plaut skrandį. Vis dėlto, rekordas – pasiektas.

Partnerių rekordai

Kita moteris pagarsėjo permiegojusi su daugiausiai vyrų per parą. Skaičius tikrai milžiniškas – 620 partnerių. Vyrai tokiu rekordu “pasigirti” negali - Jon Dough per parą sugebėjo permiegoti su 101 moterimi. Deja, kol kas tai didžiausias rekordas.

Seksas ir amžius

Jauniausia mama istorijoje – penkiametė Lina Medina iš Peru, gimusi 1933 metais. Neįtikėtina, tačiau jai menstruacijos prasidėjo jau tada, kai jai buvo tik treji metai. Žinoma, jai buvo atliktas Cezario pjūvis, nes pati pagimdyti dar nesugebėjo.

Pati seniausia prostitutė dabar yra... 82 metų! Ji tuo užsiima jau 42 metus. Vyrai, sakėte, kad jums patinka patyrusios moterys?

Žiaurusis karalius

1300 m. pr. Kr. Karalius Menefta, nusprendęs atšvęsti  pergalę mūšyje, ir nukirsti 13 000 vyrų varpų. Ką jis su jomis veikė, istorija nutyli.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Jeigu kam idomu, siulau paskaitinet cia ww w.goo. gl/qy5bn0
pas gydytoją vis dėlto dėl šventos ramybės patarčiau apsilankyt - pasikonsultuot, išsitirt, jei reikia, paprašyt recepto. Dar kartą reikėtų apsilankyt praėjus pirmoms 4 gydymo savaitėms arba po 6 dozių - aptarti gydymą Priligy, kad išsiaiškinti ar reikia gydytis toliau.
reikėtų išgerti likus iki sexo kažkur porai valandų. Patogu - vartojama tik pagal poreikį, o ne nuolat, ir jokių šalutinių poveikių. Iš esmės galima nors ir kasdien, bet svarbu neviršyti vienos dozės per parą (30-60 mg). Receptas nebūtinas, vaistą galima įsigyti bet kurioje vaistinėje.
aš irgi rekordininkas - tik tuo nesididžiuoju. Labai greitai baigiu (būna, kad nepraeina ir pusės minutės). Išbandžiau daug ką, bet geriausių rezultatų davė Priligy.
Cia tikra fantazija :)
:)nu jo sienas state:)
Ne jis tvora apie karalyste tvėrė :)
Menefta Suvalge tas varpas tikedamasis ,kad jo paties gabaritai padides... :D
Naujas komentaras