Sekso rekordai: neįtikėtina istorija

 
Praeitis turtinga lovos rekordais: pati masiškiausia orgija įvyko 200 m. prieš Kristų. Kur? Žinoma, kad Romoje. Šioje orgijoje sudalyvavo 7 tūkstančiai žmonių.

1777 m. Kapitonas Kukas, keliaudamas po Ramiojo vandenyno salas, aplankė Tongo karalystę ir susitiko su karaliumi Fatafechi Paulachu. Tik karalius turėjo teisę atimti vietos merginų nekaltybę. 80-metis karalius garsiai verkdamas prisipažino anglų keliautojui, kad atima per dieną 8-10 merginų nekaltybę. Nereikia ilgai sukti galvos: per savo ilgą gyvenimą jis atėmė nekaltybes daugiau nei 37 tūkstančių merginų.

Alžyro sultonas Mulai Ismail ibn Šerif (1645-1727) laikė apie 500 belaisvių, kurios jam pagimdė visą armiją: apie 700 sūnų. Kiek buvo dukterų – istorija nutyli – kas gi jas skaičiuos?

Nuo Mulai Ismailo neatsilieka ir Saudo Arabijos karalius Abdel Aziz Saud (1880-1953), kuris pradedant nuo 11 metų iki savo mirties, vidutiniškai sueidavo tris kartus per dieną. Vadinasi, karalius per savo gyvenimą užsiėmė seksu 67 890 kartų!

Pati seniausia prostitutė pasaulyje yra britė Milli Kuper. Jai jau 96 metai, tačiau už tokį antikvariatą klientai yra linkę sumokėti ir po 1 200 dolerių už seansą. Uždirbti pragyvenimui, pardavinėjant savo kūną, Milli pradėjo Antrojo pasaulinio karo metu. Pasak pačios Milli, ji per visą šį laiką turėjo 3 500 vyrų. Šiuo metu ji susitinka su klientais dukart per savaitę. Jų amžius svyruoja nuo 29 iki 92 metų. Milli kritikuoja šiuolaikines merginas, kurios „vaikšto pusnuogės, yra per kūdos ir turi per dideles krūtines“. „Reikia laikytis standarto. Rengtis elegantiškai, tada ir klientai bus džentelmenai“, - teigia sekso veteranė.

Masiškiausias seksas šiais laikais įvyko Japonijoje 2006 m. birželį. Projekte sudalyvavo 250 porų, taigi, bendras dalyvių skaičius – 500. Visas veiksmas vyko specialiai įrengtame rūsyje, buvo profesionaliai filmuojama. Orgija šiuo reiškiniu nepavadinsi, kadangi vaizdo įraše matosi, kaip 250 porų visiškai sinchroniškai užsiima seksu. Visi judesiai padiktuoti režisieriaus, o reginys tikrai nėra seksualus.

Pačią ilgiausią vaginą (48 cm) turėjo kanadietė Ana Swan, gyvenusi XIX a. II pusėje. Internete dažnai jos vaginos ilgį maišo su jos pačios ūgiu – 2 m 48 cm. Gigantiškai moteriai priklauso penki rekordai, susiję su jos nestandartiniais fiziniais duomenimis.

Ana demonstravosi cirke ir apvažinėjo visą šalį. Cirke ji susitiko ir savo būsimą vyrą, kuris taip pat sirgo gigantizmu, kapitoną Martiną Beitsą. 1879 m. Ana pagimdė patį didžiausią vaiką istorijoje, kuris svėrė 11 kg ir buvo beveik 90 cm ūgio. Vaikas buvo toks didelis, kad gimdymo metu teko naudoti diržus. Kūdikis neišlaikė gimdymo traumų ir mirė. Šio vaiko atspaudą galima pamatyti Klyvlendo sveikatos muziejuje. Vaiko galvos apimtis siekė 48 cm, taigi, gimstant jam reikėjo 15 cm praėjimo.

Pačio didžiausio penio savininkas yra mažai žinomas amerikiečių aktorius Džonas Falkonas. Jo pasididžiavimo ilgis – 34,5 cm! Pats Džonas nekenčia savo agregato. Tiesa, porno filmuotis jis griežtai atsisako ir svajoja apie rimto aktoriaus karjerą. Bet kokius žurnalistus Džonas sutinka su vieninteliu klausimu: „Jūs norite pamatyti mane ar jį?“ Kartą Džonui teko pademonstruoti savo penį tiesioginio eterio metu. Instrumentas, dėl kurio Džonas tiek kankinasi, siekia beveik iki kelių. 

Suaugusiems.lt

Kiti sekso rekordai:

Sekso rekordai: įmanoma tai, kas neįmanoma

 
Komentarai
Naujas komentaras