Sekso treneris: nuo poros stebėjimo iki sekso surogatų

 
3 komentarai
Kada nors girdėjote apie sekso trenerį? Na, tai vyrukas ar moteris, kurie pasiruošę pridėti daugiau spalvų judviejų intymiam gyvenimui.

Kaip viskas vyksta? Pirmiausia pora turi nuspręsti, kad jie nori keisti savo seksualinį gyveną. Antrasis žingsnis - susirasti tokį specialistą. Tiesa, ši paslauga populiari už Atlanto ir Londone, kur žmonės nėra labai susivaržę, nes visas "gijimo" procesas apima ir akylą sekso akto stebėjimą ir analize.

Taigi, sekso treneris atvyksta į viešbutis ar kitą sutartą vietą, kur pora pasikalba su juo, išsako savo viltis ir lūkesčius, o paskui pradeda mylėtis.

Vos tik pajutęs partnerių sekso stilių, sekso treneris pradeda pasakoti apie reikiamas sekso pozų technikas, ką gali duoti porai sekso žaislai ir žarstyti kitus patarimus.

Interviu davusi pora Aniela ir Jourdan (abiems 29 metai) teigia, kad jie neturėjo daug partnerių, todėl pakankamai sunku ištreniruoti seksualinius įgūdžius. Kai jie nusisamdė sekso trenerį Eric Amaranth, viskas apsivertė aukštyn kojom. Vos už 600 Lt per valandą pora išbandė skirtingas sekso technikas, sužinojo orgazmo svarbą ir procesą. Po kelių seansų pora teigia nebejaučianti jokio nepasitenkinimo seksualiniu gyvenimu.

Londone dirbanti sekso trenerė Mike Lousada teigia galinti iš naujo pažadinti bet kokios moters seksualumą. Ji praktikuoja tantrinio sekso ir ypatingo vaginalinio masažo pamokas. Be to, ji teikia sekso surogatų paslaugas, t.y. kai vedamos treniruotės ne su savo partneriu, o su profesionalu, kuris iškart moko bučinių, preliudijos ir skirtingų sekso technikų. Ji teigia, kad tai nėra oficiali partnerio išdavystė, nes abu partneriai dalyvauja užsiėmime ir profesionalus sekso surogatas niekada nesileidžia į asmeniškumus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Va čia tai linksmas straipsniukas :) Gal ir man jau laikas keisti profesiją ;)
Įdomiai :)
visai gera profesija :D
Naujas komentaras