Sekso žaislai iš praeities

5cd50fd3-ce87-45a6-8ad3-2c4b3b439978-1.jpg
 
Knygos ir rašytiniai šaltiniai iš Romos Katalikų Bažnyčios pasakoja, kad lytiniai santykiai turėjo tik vieną paskirtį - giminei pratęsti, o mėgavimasis seksu ir žaidimai su savimi buvo laikoma didžiule nuodėme. Nusidėjėliai už šiuos malonumus turėjo atgailauti penkis metus, kad sulauktų aukščiausiojo atleidimo.

Ir nors seksas  buvo didelė nuodėme, Renesanso paveikslai byloja, kad šiame amžiuje vadinamieji dildo buvo populiarūs tarp moterų. Tiesa, Renesanso epochoje žodis "dildo" jau buvo naudojamas, o vienintelė šio žodžio kilmę galima sieti su anglišku žodžiu "dildough" (reikšm. pailgos duonos kepalas su krapais). 
 

 

Tiesa, nežinia kaip moterys vadino falo formos medinį žaisliuką pasitenkinimui pasiekti, tačiau faktas, kad toks  dildo egzistavo. Apie tai byloja patys Renesanso paveikslai. Tad galima tik įsivaizduoti kiek alyvuogių aliejaus buvo suvartojama šiame amžiuje,o ir pats aliejaus ąsotėlis galėjo būti itin malonus svečias moters vaginai....

Mūsų era šalia šalia 1560 metų

Į klausimą ar viduramžiais buvo naudojami prezervatyvai atsakyti labai sunku. Tačiau 1956 metų istoriniai šaltiniai bylojo, kad po juodosios mirties (sifilio) buvo ieškoma būdų kaip išvengti šios epidemijos.Tad žmonės ne be priežasties taip bijojo šios mirtinos ligos ir  ieškojo būdų kaip patenkinti savo seksualinius poreikius.


1800 metų išradingumas

Ar galite įsivaizduoti kas būna su vaiku kai yra nepatenkinami jo saldainių ir saldumynų poreikiai? Tad visiškai natūralu, kad ir suaugęs žmogus siekia patenkinti savo fiziologinius potraukius. Ir visai nesvarbu kokiame amžiuje gyvenama. Tad visiškai normalu jei vyras ar moteris  jau senų senovėje siekdavo paįvairindavo savo fantazijas pačiais įvairiausiais būdais. O savo išradingumu  mūsų protėviai tikrai pasižymėjo ne ką mažiau už mus.


 
Komentarai
Naujas komentaras