Sekso žaislų rinkos karalienė - itin tikroviška sekso lėlė

 
Dažniausiai perkantys sekso lėles teigia, kad didžiausias šių trūkumas – gąsdinančios akys, žvilgsnis bei pokalbio užmezgimo ir palaikymo galimybės nebuvimas. Tačiau kasdien vis sparčiau tobulėjančios naujausios technologijos juda į priekį ir jau greitai sekso žaislų rinką pasieks sekso lėlės-robotai, galintys vystyti pokalbį, kitaip tariant – kalbėti.

Matt McMullen's – vienas labiausiai žinomų sekso žaislų kūrėjų, kurio dėka žmonės gali mėgautis itin realistiškai atrodančiomis lėlėmis – turinčiomis švelnią it tikro žmogaus odą, plaukus, natūralios spalvos akis ir veido bruožus, teigia, jog vyrai už šias grožybes moka didžiausius pinigus, todėl už keleto metų sekso žaislų rinką pasieksiančią naujovę taip pat turėtų akimirksniu išgraibstyti.

Sekso žaislų kūrėjas pasakoja, jog naujausias jo kūrinys gebės mirksėti, išsižioti, kalbėti ir net dejuoti! Nerimaujantiems, ką reikės daryti su anksčiau įsigytomis lėlėmis, McMullen pataria nusiraminti, mat norint džiaugtis naujausiu išradimu, senojo išmesti nereikės. Tereikės atnaujinti sekso lėlės galvą, mat visos naujausios funkcijos įmontuotos joje ir toliau galėsite mėgautis sekso malonumais. Žinoma, ne už ačiū, visų šių naujovių kaina, tikėtina, sieks net 10 000 dolerių, todėl natūralu, kad šis malonumas bus pasiekiamas toli gražu ne kiekvienam.

Vyras atvirauja, jog vos tik sekso lėlės pasieks parduotuvių lentynas, bus imamasi dar sudėtingesnių šio sekso žaisliukų tobulinimo darbų – sukurti robotišką kūną, turintį lygiai tokias pat funkcijas kaip gyvas žmogus. Šipo ateities išradimo kaina bus ne mažesnė nei 60 000 dolerių, todėl šis produktas bus prieinamas tik patiems turtingiausiems pasaulio gyventojams.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras