Sekspažintys: kuo viskas baigiasi?

slideshow-30-sex-tips-GettyImages-135859194-main.jpg
 
Visi žino, kokiu tikslu yra užmezgamos sekspažintys, tačiau ne visada galima numatyti, kuo viskas baigsis. Žinoma, ne visada galima iš anksto suprasti, kuo baigsis viena ar kita sekspažintis, tačiau galima pateikti pačius populiariausius scenarijus, kuo viskas gali baigtis. Taigi, nepraleiskite progos su jais susipažinti.

 

Vienos nakties nuotykis

Tai – ko gero pats populiariausias scenarijus, koks tik gali būti, kadangi būtent didžioji dalis sekspažinčių pasibaigia vienos nakties nuotykiu. Priežasčių, kodėl sėkmingą tokio pobūdžio pažintį ištinka būtent toks scenarijus, yra ne viena: kartais poreikis yra vienkartinis, o kai kuriais atvejais – vienas iš partnerių neatitinka kito poreikių  (arba neatitinka abu), tad tiesiog kitą kartą nebesutinkama. 

Reguliarūs susitikimai

Reguliarūs susitikimai – taip pat labai dažnai išsipildantis scenarijus. Nieko keista, kodėl taip yra – jei  partneriai tenkina vienas kitą, o poreikis seksui taip pat yra, tokie žmonės susitikinėti reguliariai gali labai ilgą laiką. Įdomu tai, jog žmonių, pasirinkusių būtent tokį bendravimo stilių, yra išties labai daug.

Draugystė

Kartais nutinka ir taip, jog žmonių bendravimas, užmegztas tik šiuo tikslu, perauga į draugystę. Tokia draugystė, po tam tikro laiko tarpo, gali pakrypti į bet kurią pusę: peraugti į dar rimtesnius santykius arba visiškai nutrūkti.

Vestuvės

Įsivaizduoti, kaip sekspažintys baigiasi vestuvėmis, yra kur kas sunkiau, tačiau reikia pripažinti, jog tokių atvejų taip pat būna. Kita vertus, nesunku pastebėti, kodėl tam tikra dalis sekspažinčių baigiasi būtent vestuvėmis – nemaža dalis ieško partnerių seksui, dar  nėra vedę ar ištekėję, todėl jiems atrodo, jog galimybė, kad sekso partneris taptų sutuoktiniu yra visiškai įmanoma. Tiesa, dailiosios lyties atstovės apie tokią pažinčių baigtį svajoja kur kas dažniau nei vyrai...

Kalbant apie galimus scenarijus, reikia pasakyti, jog visada yra galimos ir išimtys, tačiau pačiomis populiariausiomis baigtimis išlieka šios: seksas - vienos nakties nuotykis, reguliarūs susitikimai, draugystė, vestuvės. Maža to, galima išskirti tam tikras priežastis, kurios ir nulemia tokias baigtis. 

Na, o ką apie visai tai sako ekspertai ir ar tokiomis baigtimis lieka patenkinti patys partneriai? Visų pirma, ekspertų išvados: jie teigia, jog šioje situacijoje labai daug kas priklauso nuo pačių partnerių ir būtent nuo jų pačių priklauso, kuria linkme viskas pakryps. Santykių specialistai tvirtina, jog tuo atveju, jei partneriai dės pastangas bei patys to norės, kiekviena sekspažintis gali pasibaigti ilgalaike draugyste ar vestuvėmis. Na, o ką apie šias baigtis galvoja patys partneriai ir ar juos tai tenkina? Šiuo klausimu buvo atliktas ne vienas tyrimas, tačiau bendros išvados byloja apie tai, jog ne visi partneriai lieka patenkinti galutiniu rezultatu, kadangi šių pažinčių baigtys ne visada patenkina lūkesčius: kai kas tikisi ilgalaikės draugystės, tačiau viskas baigiasi vienos nakties nuotykiu, kitos svajoja apie vestuves, tačiau dažniausiai tenka tenkintis tik reguliariais susitikimais...

Įdomu  tai, jog atsižvelgiant į faktą, jog nemaža dalis žmonių lieka nusivylę sekspažintimis, santykių ekspertai yra linkę dalintis patarimais, kurie turėtų padėti išvengti karčios patirties. Vienas veiksmingiausių patarimų yra apsidraudimas: pavyzdžiui, jei esate užsiregistravę portale, kuris ir skirtas tokioms pažintims užmegzti, savo profilyje būtinai nurodykite, ko tikitės: tik vienos nakties nuotykio ar domina ir ilgalaikiai santykiai. Tokiu būdu turėsite puikią progą informuoti aplinkinius apie tai, ko patys tikitės, o taip pat galėsite bendrauti tik su tais, kurie tikisi to paties, kaip ir jūs.  Na, o jei paskelbti tokią informaciją šiek tiek nedrąsu, nepamirškite atsakymų į jums svarbius klausimus gauti jau pirmo susitikimo metu. Kuo greičiau tai išsiaiškinsite, tuo  geriau suprasite, ko verta tikėtis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras