Seksualiausi pasaulio požemiai

9999.jpg
 
Ar kada nors susimąstėte, kaip atrodo tikras ir profesionalus BDSM kambarys? Vieni jų yra labai elegantiški ir puošnūs, kiti primena brutualaus maniako valdas, į kurias norėtų patekti nedaugelis, treti - nors ir kuklūs, tačiau kuo puikiausiai įkūnija erotinę siaubo nuojautą ir nuteikia neįprastiems pomėgiams.

Dauguma pasauluje esančių fetisho kambarių yra pritaikyti skirtingiems poreikiams ir yra įrengti pagal atitinkamą temą: medicinos kambarys, morgas, šarvojimo salė,  grotos su kameromis, izoliatorius. Kai kuriuos jų, profesionalūs fetisho praktikai nuomuoja ir rengia specialias sesijas, kuriose galima dalyvauti ar bent jau stebėti, kaip visa BDSM amunicija naudojasi patyrę fetisho  garbintojai. Tokių kambarių interjeras paprastai apima ir specifinių baldų panaudojimą, pavyzdžiui: narvai, mumifikacijos ir mūšimo suolai, bondage lovos, sekso mašinos, stomotologo kėdė. Garbinga vieta BDSM apartamentuose tenka kankinimo ir plakimo įrankiams, kabliams, grandinėms, elektro sex prietaisams ir kitiems neįprastiems dalykėliams. O kaip atrodytų jūsų kambarys ir kurioje iš šių vietų norėtumėte praleisti bent vieną naktį? 

1. Šokių akademijos pastatas Niujorke (Astoria). Čia jaunos mergaitės ateina pašokti. 2. BDSM kambariai Logan Square (Čikaga)

3. Šių požemių vieta - nežinoma. Juokinga, tačiau kambarys kiek primena sporto salę.

4. Šis prabangus požemis yra Las Vegase ir priklauso Mistress Justine Cross.5. Lėlytės Barbės kankinimų kambarys

6. Būk kankinamas šiame fetišo kambaryje kiaurą naktį (Londonas)

7. Bondage numeris viešbutyje "Hotel Adonis" (Japonija)

8. O dabar susipažinkite su pačiais originaliausiais , blogiu ir kančia persismelkusiais kambariais Niujorke!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras