Seksualiausios vyrų profesijos moterų akimis

 
7 komentarai
Seksualiausių vyrų profesijų reitingo lentelėje pirmą vietą užima policininkai, po jų karininkai ir lėktuvų pilotai, - praneša The Daily Mail.

Policininkai seksualumu aplenkė gelbėtojus

Minėto leidinio manymu, šiose profesijose dirbantys vyrai užtikrina saugumą ir yra viena pagrindinių temų kasdieniniame gyvenime. Taip pat  uniformuoti vyrai įvairiuose televizijos serialuose yra tik teigiami herojai. Todėl nenuostabu, kad policininkai, moterų akimis, - seksualiausios profesijos lyderiai.

Pranešama, kad teisėtvarkos pareigūnai užtikrintai aplenkė gelbėtojus, kurie anksčiau taip pat buvo užėmę lyderio pozicijas dėl serialo „Gelbėtojai“ populiarumo. Tai išsiaiškino seksologų tyrinėtojų grupei vadovaujanti Serenella Salomony, apklaususi tūkstantį, 25 - 55 metų amžiaus moteris.

Uniformos spalvos kelia saugumo jausmą

Tuo pačiu tyrimu norėta išsiaiškinti ir apie  vyrų erotinį patrauklumą. Tačiau apklausos dalyvės, kalbėdamos apie erotiškai patrauklų vyrą, turėjo omenyje ir jo simpatišką išvaizdą, pasitikėjimą, pasiruošimą pagelbėti  bei su jais betarpiškai susijusių profesijų efektyvumą, su kuriomis moteris susiduria kasdieniniame gyvenime.

Kaip minėta, pirmąją vietą užėmė policininkai, už kuriuos balsavo 34 proc. apklaustų moterų.

Kokie pagrindiniai šio pasirinkimo argumentai? 27 proc. moterų patinka jų uniformų spalvų suderinimas. Pavyzdžiui, šviesiai mėlynos spalvos derinys su pilka. Taip pat subtilūs atspalviai, keliantys saugumo jausmą. 21 proc. moterų prisipažino, kad pasikeitė ir patruliuojančių po miestą policininkų fiziniai duomenys.

Nuo policininkų neatsilieka karininkai

Tiesa ir tai, kad 26 proc. moterų, dalyvavusių apklausoje, įsitikinusios, jog karininkai – itin seksualiai patrauklūs vyrai. Jie charakterizuojami labai teigiamai. Taip pat pabrėžiama ir jų elegantiškumas (32 proc.), paprastumas (24 proc.), tačiau, palyginti, nedaug moterų padaro įspūdį emblema, simbolizuojanti jų drąsą (19 proc.). 
„Bronzos medalis“ seksualiausių profesijų tarpe teko lėktuvų pilotams, už kuriuos balsavo 18 proc. respondenčių. Moterys laiko juos patikimais (29 proc.), solidžiais (23proc.), pasitikinčiais savimi (17 proc.), be kompleksų (10 proc.).

Kruizinių laivų kapitonais moterys nesidomi

Gelbėtojai turi tenkintis 4-ta vieta (11 proc.).  Taip atsitiko dėl to, kad jie besipliuškenančioms vandenyje „pelytėms“ – nepasiekiami. Po gelbėtojų - barmenai (8 proc.), sugebantys net ryte šypsotis, vadinasi, pakelia nuotaiką visai dienai.

Šeštoje vietoje, kaip bebūtų keista, kruizinių laivų kapitonai ir šturmanai. Už juos savo balsus atidavė tik 2 proc. apklaustųjų. Reitingo pabaigoje - gydytojai, virėjai, kaminkrėčiai ir advokatai. Kitaip tariant, tie, kurie ir be išskirtinių uniformų atrodo seksualiai.

Тyrimo metu buvo patvirtinta ir tai, kad uniformuotas vyras – ne tik patikimas žmogus,  bet ir geras psichologas bei guodėjas.

 
Komentarai (7)
gfg, paskaicius Tavo komentarą tai pats pasirodai kiauras, pasuk galvą, jei iškils klausimas kodėl, o jei ne - viskas aišku:)

pff, pats supranti ką parašei? Nes tame komentare prasmės nematau..

Sėkmės toliau komentuojant, išmanieji komentatoriai:)
Jei protingas, tai visus atstoti gali. Neamirskit, kad karininkais tampama ne er protingiausia galva.
Visiska tiesa, pritariu visiems variantams :) manau lygiai tapati, tik gal policininkus deciau i antra vieta, pirmoj butu karininkai :)
un ot atlik apklausa, tyrima lietuvoje. ir ides tavo duomenis. suprasciau, nebutu nurodyta, kur cia tokie skaiciavimai daryti, tai gal ir butu galima burbuliuoti, kad lietuvoje kitokie rezultatai butu. bet dabar..
Pritariu un. gfg reiktu pasimokinti mandagumo.
kox tau skirtumas? ne musu biudzeto statistika kazkokia deda... nepatinka neskaityk vapse... o jeigu tau yra skirtumas ar musu salies ar ne musu apklausa, tai turbut toks nevykes ir kiauras zmogus esi, kad pagal apklausos rezultatus begtum kitos puses ieskot....tipo ale, kas siandien madoj ta ir imu, ne?
tik dalykas toks, kad nėra tikslinga dėti kitos šalies apklausų rezultatus ir skelbti kaip globalius, Lietuvoje tikrai ne identiški rezultatai būtų.
Naujas komentaras