Seksualinės keistenybės, patekusios į Gineso rekordų knygą

01(1).jpg
 
2 komentarai
Daugiausia lytinių santykių turėjusi moteris šokiravo civilizuotą pasaulį dėl savo pomėgio grupiniam seksui. 1999 metais, jauna moteris iš Hiustono per 10 valandų pasimylėjo su 620 vyrų.

2004 metais Liza Spar per vieną dieną aptarnavo 919 vyrų. Norėdama užfiksuoti pasaulio rekordą, mergina sutiko, kad be pertraukos būtų filmuojamai. 
 

Daugiausia lytinių santykių per vieną dieną turėjęs vyras patenkino 55 moteris. 
 

Kalifornijoje dirbančios gydytojos-seksologės William Hartman ir Marilyn Fitianatliko išsamų daugkartinių orgazmų tyrimą. Joms pavyko užfiksuoti du didžiausius pasiekimus: viena moteris patyrė 134 orgazmų per valandą, o vyro rekordas siekė 16 orgazmų per valandą.
 

Ilgiausiai trukęs moters orgazmas siekė 43 sekundes. Medikai užfiksavo, kad per šį laiką moteris patyrė 25 makšties susitraukimus iš eilės. 
 

Vidutiniškai ilgiausias vyro orgazmas trunka nuo nuo 3 iki 8 sekundžių. Manoma, kad reguliariai naudojant tam tikrą kvėpavimo techniką (jogą, tantrą ir kt.) orgazmo trukmę galima pratęsti iki 10 sekundžių.
 

Didžiausias išsiliejusios spermos rekordas - 11 ml. Tai tris kartus viršija vidutinį išsiliejusio ejekulianto tūrį.
 

Didžiausia sekso orgija vyko Romoje 200 –aisiais metais. Joje dalyvavo apie 7000 žmonių.
 

Horstas Schultzas pasiekė 6 metrų sėklos išsiveržimo atstumo rekordą. Vyrui priklauso ir aukščiausio išsiveržimo (3,6 m), ir didžiausio ejakuliacijos greičio (42,7 m/h) rekordas.
 

Šiuo metu oficialaus didžiausio penio savininko vardas  - Jonah Falcon. Vyras gali pasigirti net 34 cm pasididžiavimu. 

Los Angelo medikams teko gelbėti 22 metų merginą. Iš jos skrandžio buvo išplauta 0,8 vyriškos sėklos.
 

Anny Svane - moteris, patekusi į Ginesų rekordų kaip didžiausios makšties savininkė. Moters makštis  siekė 48 cm diametro.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
dabar aišku, kodėl visada traukia į Romą :)
Oho aptarnavo kiek vyru net 900 naa i vakaro puse pizdute turejo but kaip skuduras
Naujas komentaras