Seksualinį moters temperamentą galima nustatyti pagal jos juoką

 
Visi mes mėgstame pasijuokti, tačiau kiekvienas iš mūsų daro tai savaip. Daugelyje filmų, o taip pat ir gyvenime, už linksmos kvatoklės slypi tikra išdykėlė, ir vyrams tai patinka.

Tokios moterys juokiasi lyg ir atsainiai, tačiau jų akys žėri tarytum deimantai. Ir nereikia būti genijumi, kad suprastum, jog tikrai norėsi pakartoti su šia moterimi praleistą naktį. Na, o jei tavo naujoji draugė juokiasi kitaip, ką tai galėtų reikšti?

Tylus ir žemas, beveik begarsis juokas. Tuo pat metu moterys labai stipriai primerkia akis, kad jos pavirsta brūkšniukais. Iš pradžių atrodo, kad ji tik akimis išreiškia linksmumą, nors pati tuo pat metu jus apžiūrinėja, spręsdama, ar jūs jai tinkate. Prieš jus stipri asmenybė, gal netgi sudėtinga. Jai sunku pasirinkti ne tik kad vyrą, bet ir pastovų partnerį – ji labai išranki. Tačiau sekse ji aktyvi, ir jei sprendimas išsispręs jūsų naudai, tikrai turėsite ką senatvėje prisiminti.

Juokiasi pilna burna ir tuo pačiu bando save sulaikyti už kokios nors veido vietosPrieš jus – tikra mergaičiukė, kuri mėgdavo mokyklos laikais pabėgti iš pamokų ir bučiuotis su berniukais laiptinėse. Ji yra be galo smalsi ir svajotoja, ji niekada negalvoja, ką daro. Prieš meilės naktį (nors greičiausiai tai bus aistringas ir spontaniškas aktas artimiausiuose krūmuose) rekomenduotina paprašyti iš jos pažymos iš venerologo.

Kikena, tačiau niekada nepamiršta palenkti galvą į šoną. Mielesnio padaro įsivaizduoti tikriausiai negalima. Ji visų pati geriausia draugė, o jos palaidinė pastoviai šlapia nuo svetimų ašarų. Jūs nustebtumėte, kaip gerai ir greitai ji jus supras bei paguos. Rodos, kitas kadras – švelnus bučinys ir lėtas užtemimas kino juostoje, tačiau čia jūs klystate. Kalbant apie seksą, ji septynis kartus pamatuos ir vieną – na patys suprantate. Lovoje ji atsiduoda partneriui. Tačiau tai juk nėra blogai?

Kvatoklė, juokdamasi prasižioja taip plačiai, kad jūs galite perskaičiuoti visus 32 dantis ir įsitikinti, ar ji neserga angina. Jos vis dėl to visiškai nevaržo, kad ji juokiasi atvira burna. Ji labai temperamentinga, bet kartu ir susitvardanti.

Jei besijuokdama ji krutina nosytę, ruoškite gėlių puokštę ir saldainių dėžutę. Ji tikrai apsidžiaugs tokiu dėmesiu, beje, kaip ir seksu be jokių užuolankų. Tačiau tai nereiškia, kad ji nėra pasiruošusi eksperimentuoti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras