Seksualiniai stereotipai pasaulyje

c4dc726c1b84839fd0fa63de76360d3e--latina-girls-sexy-girls.jpg
 
Kiekviena šalis pasaulyje gali pasigirti skirtingomis tradicijomis, įmantriais nacionaliniais patiekalais, savitu bendravimo būdu ir požiūriu į mus supančią aplinką. Tik keliaudami, pažindami skirtingas kultūras įgyjame naujos patirties, surandame draugų, bendraminčių, o kai kurie pačiose netikėčiausiose vietose sutinka gyvenimo meilę. Būtent bendraudami praplečiame akiratį ir sužinome nusistovėjusius stereotipus, būdingus tam tikrai šaliai. Tikriausiai viena ausimi teko girdėti, kad kiekvienoje šalyje vyrauja ne tik elgesio, bet ir seksualiniai stereotipai? Klausiate kokie? Skubame patenkinti Jūsų smalsumą, skaitykite ir mėgaukitės!

Gvatemala. Haityje ir Gvatemaloje gyvenančios merginos pasižymi itin didele drąsa. Dauguma iš jų sekso metu mėgsta dominuoti ir valdžią paimti į savo rankas. Vyrukai, jei tikitės kontroliuoti situaciją ir būti lovos karaliumi, turime jus nuvilti, šios merginos nenori būti pilkomis pelytėmis ir besąlygiškai paklusti.

Olandija. Jei tikitės nuvykęs į Nyderlandus lengvai parsiversti vietinę merginą į lovą, šias viltis palikite namuose. Mat šalies atstovių žodžiu negalima per daug pasitikėti, nors jos prisiekinės amžiną meilę ir teigs, jog mielai su Jumis paišdykautų lovoje, tačiau šios kalbos tik didelis melo burbulas.

Izraelis. Nors religija šioje šalyje užima svarbią vietą, tačiau merginos nėra linkusios atsisakyti seksualinių nuotykių su svetimšaliais. Izraelyje gyvenanti moteris prisipažįsta, kad prieš keletą metų negalėjo atsispirti Jungtinių Amerikos Valstijų karininko dėmesiui. Nors mergina nemokėjo anglų kalbos, tačiau tai netrukdė mėgautis seksu su nepažįstamuoju. Posakis meilei nereikia žodžių čia labai tinka!

Japonija. Merginos, jei norite būti apdovanotos dėmesiu, keliaukite į rytinę pasaulio pusę, į Japoniją! Sekso metu būsite dievinama ir nešiojama ant rankų it princesė, mat japonai iš visų jėgų, negalvodami apie save, stengsis patenkinti visus Jūsų seksualinius poreikius.

Nigerija. Praktika ir patirtis byloja, kad Nigerijoje gyvenančios merginos apie seksą išmano nedaug. Jos būna itin drovios, pokalbiui pakrypus intymesne, erotine linkme iškart parausta ir nenoriai tęsią temą. Galbūt Nigerijoje neegzistuoja lytinio švietimo politika?

Brazilija. Nors sakoma, kad sekso metu svarbu ne žodžiai, o veiksmai, tačiau šioje Pietų Amerikos valstybėje atvirkščiai. Sekso metu merginos kalba per perstojo, o tai nemenkai gali sutrikdyti kitos šalies atstovą.

Anglija. Nežinia, tai tiesa ar melas, tačiau sakoma, jog anglų pasididžiavimai vieni didžiausių pasaulyje!

Amerika. Nenustebkite, jei po audringos meilės nakties amerikiečiai bus pasipūtę ar užrietę norį. Tokia emocinė išraiška leidžia daryti prielaidą, jog giliai širdyje džiaugiasi ir didžiuojasi su jumis praleidę meilės naktį. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės, toks elgesys patiktų tikrai ne visiems.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras