Seksualinis temperamentas pagal gimimo datą

numerol.jpeg
 
Nuo gimimo kiekvienas žmogus atsineša tam tikrą fiziologinį lytinį potencialą, kuris priklausomai nuo tam tikrų aplinkybių, sustiprėja ar susilpnėja. Moksliškai kalbant, individualus seksualumas apibrėžiamas kaip biologinių, psichologinių, fiziologinių, protinių ir emocinių reakcijų bei žmogaus elgsenos, susijusios su seksualinio potraukio patenkinimu, visuma. Pats terminas “seksualumas” bendrinėje kalboje suprantamas kaip fizinis žmogaus patrauklumas (magnetizmas).

Tačiau kaip mūsų seksualumą vertina kiti, nėra taip svarbu. Svarbiausia kaip pats žmogus jaučiasi viliodamas, bendraudamas ir elgdamasis. Vieni žmonės savo nematomu kvapu pritraukia būrius gerbėjų ir sužadina juose didžiulę lytinę trauką, tačiau sukūrę santykius, jie jaučiasi ignoruojami ir nesuprasti, nes jų pačių seksualinis potencialas nėra toks didelis, kaip  įsivaizduoja partneris. 


Astronumerologai teigia, kad dominuojantis seksualinis pasitenkinimas slypi astrologiniuose rodikliuose, o pasitelkus numerologinius skaičiavimus, mes galime sužinoti  konkretaus žmogaus seksualumo laipsnį ir tai, kokiomis gamtos dovanomis yra apdovanotas žmogus. Tad numerologija gali padėti sukurti unikalų santykių modelį. Žinodami koks kodas slypi jos arba jo gimimo datoje, geriau žinosite, kokia kryptimi judėti.  
 

Siekiant tai išsiaiškinti, pirmiausia apskaičiuojame  "seksualumo“ laipsnį:

Pavyzdžiui, jūs gimėte 1980/07/07: 1 +9 + 8 +7 + 7=32;   3+2= 5.  Taigi, jūsų skaičius yra 5
 

 

1. Ryškus pasitikėjimas savimi.  Po vienetuko ženklu gimę žmonės pasižymi patrauklia fizine išvaizda – įspūdingos masinančios akys, grakštūs judesiai, tvirtas kūno sudėjimas (patraukli figūra). „Vienetukai“ puikūs meilužiai, nes lovoje jiems svarbiausia patenkinti partnerį ir parodyti savo valdžią. Sekse mėgsta dominuoti ir moka pavergti partnerį. Gyvenimo meilę „vienetukai“ renkasi patys, todėl vargu ar pavyks užkariauti jo širdį flirtu ar akivaizdžiu dėmesiu jiems.

2. Poriniu skaičiumi pažymėtiems žmonėms, santykiai su partneriu suteikia psichologinį komfortą, tad “dvejetukams” sąjunga yra vienas didžiausių gyvenimo prioritetų. Partnerystės sėkmė tiesiogiai susijusi su “dvejetukų" seksualumu. Kuo daugiau sąlyčio taškų egzistuoja tarp partnerių, tuo jie laisviau reiškia savo seksualumą. “Skaityti” apie jų seksualinį elgesį iš pirmo žvilgsnio – vargiai įmanoma, nes tokių žmonių lytinis potencialas pasireiškia per asmeninę patirtį. Šeimoje šie žmonės yra švelnūs ir dėmesingi savo vaikų “užgaidoms”.

3. Tai nevaržomi žmonės, kurie turi lakią vaizduotę, yra drąsūs ir dievina visų rūšių seksą. Patrauklūs kitiems, o ir patys dažnai linkę keisti partnerius bei visa laiką ieško naujų ir ryškių potyrių. Viliodami dažnai kreipiasi į partnerį jų sugalvotu meilės slapyvardžiu. “Trejetukus” drąsiai galima vadinti seksualiniais “įkaitais”. Seksualine prasme, monogamiški santykiai nėra jų prioritetas, todėl renkantis partnerį, jiems svarbu, kad ir antroji pusė būtų drąsi naujiems eksperimentams. Kiekviena “trejetukų” seksualinė patirtis kupina “kunkuliuojančių” aistrų.


4. Gimusiems po skaičiumi “keturi”, intymumas  reiškia dauginimąsi. Seksą jie traktuoja kaip būtinybę, todėl meniškas požiūris į sueitį jiems neegzistuoja. Tačiau tai nereiškia, jog malonumas "ketvertukams" svetimas. “Keturi” linkę ieškoti seksualiai suderinamo partnerio su kuriuo galėtų patirti didelį pasitenkinimą. Jie ryžtasi keisti partnerius vienas po kito, bet nusivylus lytiniu gyvenimu -  gali nustoti ieškoti  malonumų. Tada sekso atžvilgiu jie tampa konservatyvūs, griežtai “dozuoja” lytinius santykius  bei pripažįsta tik primityvias sekso pozas. 

5. Tiek praktikoje, tiek išorėje yra labai seksualūs. Iš intymumo jie gauna didžiulį malonumą. Sąvoka “lojalumas”, ne jiems. Nutrūkus santykiams “penketukai” ilgai nelaukia ir skuba  ieškoti naujos patirties. Nepasižymi drausmingumu ir nepaiso visuomenės normų. Glaudų ryšį gali užmegzti jau per pirmąjį pasimatymą. Tai egzotikos mėgėjai, kuriuos įkvepia seksas su kitų tautybių ar kitos rasės asmenimis. 

6. Paviršutiniškai patrauklūs ir moka tuo pasinaudoti. Renkasi partnerį su kurio galėtų sukurti dvasiškai ir seksualiai harmoningus ryšius. Radę  dvasine ir fizine prasme tinkantį partnerį, gali tikėtis visiškos naudos. “Šešetukai” linkę naudotis savo seksualumu ir dažnai manipuliuoja intymumu. Partnerystėje seksą naudoja kaip “atlygį” arba “bausmę”, atsižvelgiant į tai, ko nusipelnė partneris. “Šeši” nelinkę keisti partnerių ir atsitiktiniai lytiniai santykiai su neištirtais žmonėmis – ne jiems. 

7. "Septyni" nepasižymi dideliu fiziniu patrauklumu. Jie renkasi partnerį ne dėl jo išorinio seksualumo, o intelektinės veiklos. Trumpai tariant, “septintukų” pagrindinė erogeninė zona, tai smegenys. Daugeliu atveju jų seksualiniai poreikiai ir norai nenuspėjami, nes aistrą priešingai lyčiai jie suvokia per proto prizmę ir tai, kaip tam tikras seksualines fantazijas partneris moka pagrįsti intelektualiniais gebėjimais. “Septyni” yra lojalūs partneriai ir yra labai pastabūs, todėl jie puikiai atpažįsta apgaulę ir išdavystę. 


8.  "Aštuoni" turi mistinį gebėjimą pritraukti prie savęs sėkmingus žmones. Ypač tuos, kurie turi statusą visuomenėje ar pasižymi gera finansine padėtimi. Jie vertina geras karjeros galimybes bei finansinį saugumą. Po ženklu “aštuoni” gimusios moterys linkusios rinktis turtingus vyrus, o “aštuntukai” vyrai, ieško sumanios partnerės, kuri turėtų verslininkės gyslelę. Tai nereiškia, kad tokiems žmonėms seksas nesvarbus, tačiau gyvenime jie pirmiausia siekia užsitikrinti tvirtą pagrindą po kojomis ir tik tada gali visiškai atsiduoti kūniškiems malonumams. Kai šis momentas ateina, iš “aštuntuko” galima tikėtis begalinio meistriškumo ir “tirpinančių” potyrių. 


9. Tai tikri romantikai, kurių psichinė aura yra lengvai pažeidžiama. Intymume jiems svarbi kiekviena detalė (apšvietimas, baldai, kvapai ir t.t.). Jauki ir romantiška atmosfera “devintukui” suteikia dvasinį komfortą ir leidžia pasiekti harmonijos santykiuose. Jei viskas yra gerai (nėra jiems nepriimtinų dirgiklių) sekse jie gali visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgaujasi “procesu”. “Devyni” nelinkę atsiduoti per pirmąjį pasimatymą, nes jiems reikia laiko “priprasti” prie partnerio.  Jiems svarbu suprasti ką jaučia  antroji pusė ir tik tai išsiaiškinus, jie ryžtasi audringam nuotykiui. Įsiklausimas į jausmus tiesiogiai susijęs su patiriamu malonumu. 


Priklausomai nuo to, kokiu skaičiumi esate pažymėti jūs ir jūsų partneris, galite sukurti atitinkamą “programą”, kuri padės atrasti būdus, leisiančius atsikratyti kompleksų bei padėsiančius mėgautis naujais potyriais.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras