Seksualumas pagal mėgstamą spalvą

5425049_L2qS0c.jpeg
 
5 komentarai
Dar 1975 specialistų fiziologų grupė pasauliui pareiškė, kad yra ryšys tarp mėgstamos spalvos ir žmogaus seksualumo. Drabužiai, kuriuos dėvite, baldai jūsų namuose, automobilis, kurį vairuojate – visa tai gali papasakoti apie jūsų seksualumą.

Šio suvokimo raktas – spalvos, kurias renkatės. Dauguma žmonių tvirtina, kad jie neturi mėgstamos spalvos. Tačiau pasidairykite ir pamatysite tam tikrų spalvų atspalvius, kurie visuomet jus lydi.

Raudona. Žmonės, mėgstantys raudoną spalvą, turi polinkį pasirodyti tigrais lovoje. Jie lengvai susijaudina ir mėgaujasi bet kokia sekso rūšimi. Nors kartą uždegti, jie gali ištisai degti. Kai susitinka du raudonos spalvos gerbėjai, erotika gali priminti pastoviai besiveržiantį ugnikalnį. „Raudoni“ meilužiai, kaip taisyklė, agresyvūs, todėl kitų spalvų gerbėjai turi pasirūpinti savo saugumu.

Geltona. Jei jums patinka geltona, jūsų seksualinė energija gali lengvai prisitaikyti prie kitos. Beje, mėgstamiausia homoseksualų spalva – geltona. Tačiau nereikėtų nusiminti – juk ne kiekvienas, kam patinka geltona yra „žydras“. Dauguma atvejų „geltonieji“ lengvai nusileidžia stipriems partnerių poreikiams.  Net jei jie ir nesimėgaus seksu, niekada nenuvils savo meilužio ar meilužės.

Rausva (rožinė). Žmonės, mėgstantys rausvą spalvą, seksualiniuose santykiuose paprastai pasirenka manevravimo taktiką: moterys turi polinkį erzinti, žadėti daugiau nei kad jos gali duoti. Kai kuriais atvejais jos demonstruoja savo grožybes, tačiau tik todėl, kad paslapčia nekenčia vyrų. Dauguma prostitučių rengiasi rausvais tonais. Vyrai, besirenkantys rožinę spalvą – donžuanai ir tikrai nesikuklina flirtuodami. Jie priklauso tiems meilužiams, kurie gali paskirti keletą pasimatymų per vieną vakarą, tačiau neateina į nei vieną iš jų, gerdami alų gretimame bare.

Purpurinė. Mėgstantys šią spalvą mano, kad jie per daug protingi kvailoms šėlionėms lovoje. „Purpurinės“ moterys nemėgsta, kai lytinio akto metu jų šukuosena pavirsta į varnų lizdą. „Purpuriniai“ vyrai į meilės žaidimus žiūri gana dalykiškai. Tos pačios spalvos partnerių noras – malonumą patirti patiems, negalvojant apie partnerio poreikius.

Juoda. Juoda spalva yra linkusi į „juodą“ seksą. Žmonės, linkę prie visų juodų daiktų, sunkiai prisitaiko prie sekso, todėl ieško panašių į save. Jie paprastai iš prigimties mazochistai arba sadistai, todėl yra linkę į ištvirkimus. Jei „juodieji“ yra kažkuo nusivylę, iš jų galima sulaukti nemalonių siurprizų. Policijos psichiatrai teigia, kad seksualiniai tvarkos pažeidėjai renkasi taip pat juodą spalvą. Ne atsitiktinai mažamečių banditų uniforma yra juoda.

Žalia. Tie, kas renkasi žalią spalvą, yra švarūs ir naivūs seksualiniuose santykiuose. Moterys, kurioms patinka žalia, visą gyvenimą užsiima seksu kaip nekaltos mergaičiukės. O vyrai visuomet lengvabūdiški ir nevikrūs, tačiau labai žavūs. „Žali“ meilužiai yra švelnūs, geraširdžiai, tačiau iš jų nesulauksite „afrikietiškos aistros“. Be to, jie yra ištikimi santuokoje.

Oranžinė. Šios spalvos meilužiai valdo seksualines fantazijas. Į intymų aktą jie žvelgia kaip į dramatišką vieno akto pjesę, kurioje jie vaidina pagrindinį vaidmenį. Meilės preliudija jiems yra tokia pat svarbi, kaip ir pats aktas. Jie šnibžda įvairias mielas kvailystes, deklamuoja dialogus. Juos valdo jų pačių vaizduotė. „Oranžiniai“ žmonės dažnai nepatiria orgazmo, tačiau tai ne svarbiausias jų tikslas. Vyrams patinka už plaukų patempti moteris, o moterys palieka raudonus dryžius ant vyrų liemens.

Ruda. Jei jums patinka ruda spalva, jūs tikras geros santuokos lobis. „Rudi“ meilužiai turi šiltus ir gilius jausmus, dėmesingi savo partnerio norams. Seksas 24 valandas per parą? Jokių problemų! Jaukiai įsitaisys prie ugnies, vaikščios po lietų arba gaudys snaiges liežuvio galiuku – visa tai gali tik „rudieji“. Jiems reikia daug laiko, norint užsiimti meile intymioje aplinkoje. Tačiau bent vienas grubus žodis gali sugriauti visus santykius.

Pilka. Pilką spalvą renkasi neryžtingi žmonės. „Pilki“ vyrai į seksą žvelgia ne daugiau ir ne mažiau – kaip į palengvėjimą. Moteris, kurioms patinka pilka spalva, nesimyli – jos turi lytinius santykius. Ir tik dėl dviejų priežasčių: pildo santuokines pareigas arba nori pastoti. Jos skaičiuoja įbrėžimus ant naujos komodos, kol trunka lytinis aktas. Tačiau kai „pilkieji“ yra susaistomi santuoka, tai iš tikrųjų įvyksta danguje.

Žydra. Žydros spalvos mėgėjai – puikūs seksualiniai partneriai. Jie mylintys, švelnūs ir dėmesingi partnerio poreikiams. Jie mano, kad meilės aktas – tai meno rūšis, todėl ir seksualinis elgesys elegantiškas. Vyrai, kuriems patinka žydra spalva, primena pianistus ant scenos: jie taip pat delikačiai elgiasi su savo partnerėmis, lyg grotų rojaliu. „Žydrosios“ moterys mėgaujasi seksu iš širdies. Jos yra jausmingos, tačiau jų aistra turi potvynius ir atoslūgius, o ne ugninę stichiją. Tiek vyrai, tiek moterys mėgaujasi meilės preliudija, tačiau ir po orgazmo išlieka jausmingi. Santuokoje „žydrieji“ – puikūs sutuoktiniai: niekada nebėgioja į šalis.

Balta. Jei žmogus kraustosi iš proto dėl baltos spalvos, seksas jam atrodo purvinas dalykas. Šie žmonės puritoniški iš prigimties. „Prancūziškas bučinys“ jiems nešvankus, o užsiimti seksu dienos metu – nepriimtina. Moterys, kurioms patinka balta spalva, nusirenginės tik už širmos. Vyrai prausis ir prieš, ir po lytinio akto. Be to, „baltieji“ dažnai savo genitalijas vadina naminių gyvūnėlių vardais. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
nesamone. Man raudona, juoda, tai jos tarppusavyje nesiderina visai
absoliuti priešingybė.
O jei man patinka juoda zalia ir zydra? :(
Mano atveju visai neatitinka :)
visai atitinka
Naujas komentaras