Seksualumo paslaptys, padidinančios šansus pasimylėti

 
3 komentarai
Tie, kuriems jau kurį laiką nepavyko pasimylėti, neverta per daug jaudintis. Paaiškėjo, kad šiuo atveju galima gerokai padidinti tokių žmonių šansus.

JAV interneto svetainė Cracked.com siūlo tam tikrus subtilius ir atsitiktinius dalykus, kurie galėtų padėti žmonėms pažinti priešingą lytį bibliniu būdu. Pasirodo, galvos pakreipimas yra svarbus faktorius, sprendžiant apie seksualumą.

Niukastlio universiteto mokslininkai atskleidė, kad jei moteris atlenkia savo galvą atgal, ji yra atpažįstama kaip mažiau moteriška ir mažiau patraukti, tačiau palenkusi smakrą žemyn ta pati moteris savanoriams tampa moteriškesne, o taip pat ir karštesne. Toks pat kaklo palenkimas vyrams turi atvirkštinį efektą – jie atrodo mažiau vyriški palenkę galvas į priekį ir, kaip jau buvo galima tikėtis, ne tokie patrauklūs.

Kitas faktorius yra šypsena. Kai kurie žmonės bando praktikuotis priešais veidrodį, kad pavyktų atrodyti patrauklesniems priešingai lyčiai. Žmonės šypsosi nuotraukose, sutikę kitus žmones – taip jie parodo gražiausią savo veidą.

Vis dėlto, jei esate vyras, kuris daug šypsosi, nustokite tai daryti dabar pat – jai tikriausiai patiktų, jei daugiau niekada nesišypsotumėte. Tuo tarpu, moterys, rodykite savo perlų baltumo šypsenas į valias.

Ženevos universiteto mokslininkai tvirtina, kad bevardžio piršto ilgis taip pat sąlygoja patrauklumą. Šis pirštas taip pat gali būti ženklu, kiek testosterono yra gimdoje.

Kuo ilgesnis bevardis pirštas, tuo daugiau yra testosterono, net jei pirštas nėra matomas. Moterys galvoja, kad vyrai su ilgais bevardžiais pirštais turi gražesnius veidus. Aiškėja, kad daugiausiai šansų gauti tą išrinktąją gali būti, jei kažkaip galėtumėte prie jos priartėti.

Dar vienas akivaizdus faktas – vyrai su randais ant veido moterims dažnai atrodo nepaprastai seksualūs. Įsivaizduojama, kad vyras su randais ant veido yra išgyvenęs sunkias kovas, gal net kovęsis su tigru. O tai turėtų reikšti, kad tokio vyro vaikas taip pat turėtų daugiau šansų išgyventi, jei pakliūtų į kovą su didžiuliu, mirtimi grasinančiu žvėrimi. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Vyrai nesisypsokit... WTF?
vel nesamones
Women logic...
Naujas komentaras