Seksui su nepažįstamaisiais taip sako 83% vyrų ir tik 1% moterų

 
6 komentarai
Įrodyta, kad vyrai dažniau įsivelia į vienos nakties santykius su nepažįstamais asmenimis.

Įkalbėti vyrą pasimylėti nereikalauja daug pastangų. Iš tikrųjų, tai išvis nereikalauja pastangų – reikia tik karštos moters.

Mokslininkai atliko tyrimą, kuris patvirtina, jog vyrai galėtų mylėtis su bet kuo ir bet kur. O tokie rezultatai, iš esmės, nėra novatoriški.

Gražiai moteriai pasirodžius vyro akiratyje, net 97 proc. vyrų prisipažino, kad nė negalvoję sutiktų užeiti pas ją į svečius ko nors išgerti, o 83 proc. sakė „taip“ seksui.

Įdomu tai, kad vyrai nėra linkę pasitikėti vidutinės išvaizdos merginomis. Prisiartinus tokiai moteriai tik 80 proc. sutiktų užeiti į svečius ir vos 60 proc. sutiktų iš karto pasimylėti.

Palyginimui, tokiems nuotykiams nepasiryžtų net 1 proc. moterų.

Nors tai labai ir nestebina, vis dėlto šiek tiek keista, jog tokia didelė vyrų dalis pasitikėtų nepažįstamu žmogumi nežinomoje vietoje vien dėl galimybės pasimylėti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Moteris visad klausia kodel laikoma norma, jei vyras pasiraso is pirmo karto, o moteris ne. Galiu pasakyti, kad cia nera ko pavydeti. Cia nera nieko garbingo. Antra, didesne atsakomybe tenka moterims. Taip yra apsaugines priemones ir t.t. taciau vaisius auga moters kune, todel normalu, kad moteris ziuri kieno vaisiu tures auginti. Vyrai tuo klausimu mazai suka galva, nes apie seima visiskai negalvoja suguldami vienam kartui, o pas moteris yra kazkas pasamonei paslepta. Zinoma vyriska gimine kartais ta pasamone apgauna ... alkoholis ir pan. Zodziu mastykime galva kuri ant peciu ir bus maziau problemu ;)
AS SUTINKU KAD SUSITIKUS VYRAI SEXO NORI IS KARTO O MOTERIS,KAD IR LABAI NORI BET BIJO BUTI PALAIKOMA K...,KET KODEL TAIP YRA.KODEL VYRAI GALI PIRMO PASIMATYMO METU PASIMYLETI,O MOTERYS NE?
Aš už kitas nekalbu, bet aš tik su rimtu partneriu prasidedu, mintyse pafantazuoju, bet neiryžčiau, nors turėjau keleta pasiūlymų.
kazkaip manau daug daugiau moteru realiai noretu sutikti, tik joms onoras neleidzia :) mazdaug ka zmones pasakys, nors realiai pacios to noretu...
jie sakyti taip, bet tik 1 proc moteru sutiktu.
Nesamonė ,nes vyrai susitinka su nepažystama moterimi,pagal autorių išeitų,kad ta moteris tą vyruką jau gerai pažysta.Briedas.
Naujas komentaras