Senatvė moteris užklumpa greičiau

 
4 komentarai
Sakoma, kad žmogus yra tokio amžiaus, kokio jis jaučiasi esąs. Tyrimu buvo atskleista, kad moterys save senomis įvardija būdamos vos 28-erių – tai dvigubai anksčiau, nei tokiais save įvardija vyrai.

Ketvirtadalis moterų sako, kad jaučiasi senomis nuo tada, kai aptinka pirmuosius žilus plaukus. Tuo tarpu vyrai ima taip galvoti tuomet, kai lovoje tampa nebepajėgiais.

Tyrimo duomenys rodo, kad 10 proc. moterų tikina, jog senatvė ateina kartu su odos nukarimu. Net 50 proc. moterų sako, kad jaunystė trunka iki jų krūtys ima svirti žemyn – dažnai tai nutinka po gimdymo ir maitinimo krūtimi.

3 proc. apklaustųjų sakė, kad senatvė prasidėjo tada, kai jos pradėjo elgtis kaip jų motinos.

Nepajėgumą lovoje, kaip senatvės šauklį įvardijo du trečdaliai vyrų. Tuo tarpu maždaug 22 proc.stipriosios lyties atstovų tikino, kad ėmė manyti, jog sensta, kai baruose skambanti muzika pradėjo atrodyti per garsi.

Psichologas Caris Cooperis iš Lankasterio universiteto sakė: „Mūsų visuomenėje labai svarbus moters patrauklumas. Vyrai nebūtinai turi gerai atrodyti, tačiau moterys, dėl kažkokių priežasčių, turi atrodyti reprezentatyviai. Visi žurnalai pilni jaunystės ir patrauklių moterų, o jų turinys kalba vien tik apie tai. Kai moterys nustoja save laikyti tokiomis, kaip merginos iš žurnalų viršelių, kai nesijaučia moderniomis ir madingomis, jos ima save laikyti senomis“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Man kartais 20-metės atrodo vyresnės už mane,nors amžiumi tinku joms į motinas,nes jos labai jau skuba pasenti ir įgauti daug patirties.Na paprasčiausiai visą gyvenimą jaučiausi ir atrodžiau jaunesnė ,nei esu,ką ir kiti pastebėdavo.
Kokia nesąmonė.Mamai 90 metų buvo ir tik tada pasakė:aš jau sena.Jausmai ,mintys ir norai nesensta.O kūnas ,tai tik apvalkalas,kuris ar naujinamas ar ne vis vien išduoda,kad jaunystė praėjo.
as pasijauciu senu kai jaunos merginos pradeda kreitis kreipiasi jus,ziauriai nemaloniai skamba o nesu nei vedes nei savo vaiku neturiu,praktiskai nekaltas :D
šššš malimas ...ir kazkokia kvailyste...zmogus jaunas kol sveikas ,o tokios smulkmenos niekai...
Naujas komentaras