Seniausi pasaulio vibratoriai: top 10

 
2 komentarai
Norite tikėkite, norite – ne, tačiau pirmasis vibratorius buvo sukurtas amerikiečių gydytojo (George Taylor) dar 1869 metais. Įdomu tai, kad jis buvo varomas... garais! Pirmieji elektriniai vibratoriiai atsirado tik XX amžiaus pradžioje, panašiu metu, kaip ir elektrinės siuvimo mašinos, virduliai bei skrudintuvai. Vis dėlto, jie daug kuo skyrėsi nuo dabartinių vibratorių.

1. Pulsuojantis kraujo „varinėtojas“

Šis vibratorius buvo sukurtas 1900 metais (sukūrė Dr. Macaura). Moterims, norinčioms patirti orgazmą, jeikėjo gerai padirbėti.

2. Kompaktiškas vibratorius... „Paplūdimiui“

Šio vibratoriaus dabar niekaip negalėtume pavadinti kompaktišku, tačiau 1910 metais tai buvo vienas smulkiausių vibratorių.

3. „Hitachi“

Šis gamintojas sukėlė tikrą perversmą sekso industrijoje 1970 metais. Nuotraukoje – 1960 metais sukurtas vibratorius „Magic Wand“.

4. Delninis vibratorius „Niagara“

Šis vibratorius buvo sukurtas 1950-1960 metais.

5. „Avangardinis“ vibratorius

Jis pasirodė 1940 metais, ir buvo labai populiarus!

6. „Originalusis“ vibratorius

Jo forma kelia asociacijų su virtuve ar net remonto darbais. Vis dėlto, jis buvo labai populiarus 1930-1940 metais.

7. „Magiškas kamuolys“

Šis vibratorius pasirodė 1930-1940 metais, ir buvo pakankamai mažas, kad tilptų į moters delną. Nors šis vibratorius nebuvo populiarus, tačiau jį verta paminėti dėl paties dizaino.

8. „Magiškas masažuoklis“

1930 metais „Magiškasis masažuoklis“ buvo pardavinėjamas kartu su kūno kremu, o pakuotė skelbė, kad šis rinkinys– sveikatos ir grožio sensacija.

9. „Polar Cub“ elektrinis vibratorius

Bėgant laikui, vibratoriai tapo vis lengvesni ir paprastesni. 1940-1950 metais sukurtas vibratorius „Polar Cub“ sulaukė milžiniškos sėkmės.

10. „Lady Norelco“

Kai vibratoriai jau buvo žinomi kaip sekso žaislai, ir turėjo gana neigiamą reputaciją, gamintojai rasdavo būdų, kaip juos parduoti: „Lady Norelco“ – grožio rinkinys, į kurį įeina elektrinis skustuvas, nagų priežiūros rinkinys ir... vibruojantis antgalis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Jezau :D
:D
Naujas komentaras