Senoviški sekso patarimai

 
Senovės egiptiečiai puikiai žinojo, kaip jautriai žmogus priima kvapą. Bet kuri egiptietė neišeidavo pas savo mylimąjį, neišsitepusi kvapiaisiais aliejais ir nepasikvėpinusi aromatiniais smilkalais. Ir šiuo pavyzdžiu reikia sekti. Švelnus jaudinantis gėlių ar vaisių kvapas sukuria visiškai kitokią, ypatingą atmosferą, padeda pilnai atsijungti nuo buitinių ar dalykinių rūpesčių bei sutelkti dėmesį vien tik partneriui ir santykiams.

Senajame kinų traktate apie meilę „Visos slyvos auksiniame ąsotyje“ pasakyta: „Niekada nesimylėk viena ir ta pačia poza dvi naktis iš eilės. Veikiant vieniems ir tiems patiems raumenims bei vykstant pasikartojančiam veiksmui, lytinio akto pabaigimas nebus toks jaudinantis. Jei nenorite netekti pojūčių aštrumo, eksperimentuokite įvairiomis pozomis.“

Ovidijus savo traktate „Meilės menas“ rašė, kad Venera ir Bakchas visuomet drauge. Su juo sutinka ir šiuolaikiniai specialistai: taurė sauso vyno ne tik padės atsipalaiduoti ir nuimti stresą. Atsipalaidavus, lengviau vienas kitą suprasite, sveiką protą pakeis intuicija. Tik, žinoma, kaip ir visada, taip ir šiuo atveju – būtinas saikas.

Pats populiariausias kūrinys „Kama Sutra“ tvirtina, kad geriausiai užsiimti seksu ne tamsoje ir ne aiškioje šviesoje, o prieblandoje. Ir iš tikrųjų, daugelis vyrų elgiasi aistringiau ir švelniau, kai ne tik jaučia, bet ir mato mylimąją. Iš kitos pusės, aiški šviesa tikrai netinkama romantiškai atmosferai: galima pažaisti su šviestuvais, užsidegti žvakes – jų apšvietime ir patys sau atrodysime labiau jaudinantys, patrauklesni.

Senovės graikai manė, kad niekas taip neuždega seksualinio geismo, kaip jausmas, kad moteris šiek tiek gėdinasi vyro ir pati savęs. „Žiupsnelis gėdos – pats geriausias prieskonis meilėje!“ – teigė graikų filosofai, o jiems pritarė ir visi kiti likę vyrai. Juk galima, įgyvendinant pačias beprotiškiausias fantazijas, sudaryti įspūdį, kad moteris kovoja su savimi. Šis nekaltas melas uždegs abu partnerius.

Pagal tantras, niekas taip nesuartina meilužių, kaip  dušas prieš ir po lytinio akto. Nuplaunant susierzinimą ir nuovargį, jūs išlaisvinate energijos kelius, lengvai ja keičiatės ir mėgaujatės švaria Meilės energija. Kai jūs vienas kitą prausiate ir liejate šiltu vandeniu, tai tik dar labiau sustiprina jūsų meilę ir pasitikėjimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras