Šiais laikas nekaltybę parduoda ir vyrai

 
7 komentarai
Garsiausiai nuskambėjusi nekaltybės aukciono istorija, kai dvidešimtmetė brazilė savo pirmąją naktį pardavė Japonui vardu Natsu už 1,995,928 litų. Kadangi žavingoji brazilė jau senai ieškojo jos verto vyro, tačiau taip ir nerado, nekaltybės pardavimas jai atrodė kur kas logiškesnis žingsnis nei jos praradimas kokiame vakarėlyje su asitiktiniu prašalaičiu.

Nepraėjus nei metams į nekaltybės aukcionų organizatorių režisierių Jaso Sisely kreipėsi ir rusų kilmės Australijoje gyvenantis dvidešimt vienerių metų Aleksas Stepanovas.

Deja, Aleksas negavo tiek žiniasklaidos dėmesio kiek Katerina Migliorini (plačiau apie šią istoriją skaitykite nekaltybės pardavimas), tačiau jis teigė tai darąs ne dėl pinigų ar dėmesio, o dėl to, kad atsikratytų socialinių kompleksų. Duodamas interviu Aleksas tikino, kad būti nekaltu vyru labai sunku, ilgainiui pradedi jaustis tiesiog nebepatrauklus ir nebereikalingas. Tad nekaltybės pardavimas jam atrodė puiki išeitis priverstinai atsikratyti savo baimių, be to, jis norėjo įrodyti, kad nekaltas vyras taip pat yra vertybė (kaip ir moteris).

Tačiau paaiškėjo, kad vyriška nekaltybė nėra tokia vertinama ir už ją niekas nenorėjo pakloti daug pinigų. Galų gale, Stepanovas sulaukė aukščiausios pasiūlytos sumos 7,756 litų, tačiau paaiškėjus, kad aukciono laimėtojas yra vyras, Stepanovas anuliavo pasiūlymą ir „parsidavė“ už 6772 litus australei vardu Kasandra Darlinghurst.

 Nors nėra patikimų žinių, ar Stepanovo nekaltybė jau atimta, jis teigia, kad vien tik pats aukcionas jam suteikė daug pasitikimėjimo savimi ir išlaisvino nuo kompleksų.

Suaugusiems.lt

Moterys, koks Jūsų požiūris į nekaltą vyrą?
 
Komentarai (7)
AS. tai joms filmu perdaug:)))))))))))))))))))))))))
.......NU nieks nezino koks keles nubloks:)
ot kvailu turi but, kad sakyt moteriai, kad esi nekaltas. moterims patinka savim pasitikintys patinai, o ne pffffff.
Paaiškinkit man, kaip jūs moterys nustatote tą vyro nekaltybę? Na nebent iš elgesio, nes fiziologiškai vargu ar pastebėtumėte.
Tai nebuk kvailas ir neprisipazink,kad esi nekaltas :)
ei, visi tie, kurie skelbiasi: "man dvidesimt penki, ar sesi.... ir as dar nekaltaaaaaassss...." stai jums verslo planas:D
man 25 ir galiu pasakyt, kad moterys sužinojusios apie mano nekaltybę bėga kuo toliau, be išimčių :) tai tikrai kerta per pasitikėjimą savimi.
Naujas komentaras