Skirtingi porų tipai ir kiek jiems reikia sekso?

keksas(12).jpg
 
Pasirodo, seksas – jautri medžiaga. Tai jo reikia daug, tai iš viso nesinori. O kaip paskaičiuoti, koks yra optimalus sekso kiekis, kad moteris ir vyras kartu būtų laimingi?

Neišskiriamieji

Ir jūs, ir jis įsitikinę, kad nenorite ir neužsimanysite nieko kito, daug laiko praleidžiate kartu ir netgi susitinkate papietauti. Jūs negalite jo vietoje įsivaizduoti kito vyro, o jis, net jei ir pasvajojo kada nors apie porą minučių su Pamela Anderson, niekada apie tai neprisipažins.

Seksualinis susidomėjimas tokioje poroje – pastovus, ir jūs suvokiate, kad galvos skausmas ar pervargimas – tai ne pretekstas, ir jei sekso nebus šiandien, jis tikrai bus rytoj.

Jūsų norma: 4 kartai per savaitę.

Patarimas! Jei nenorite vienas kitam atsibosti ir „ištirpti“ vienas kitame, paįvairinkite savo gyvenimą vaidmenų žaidimais ar sekso žaisliukais – tai padės praplėsti seksualinį diapazoną, nekeičiant partnerio.

Tinginiukai

Jūs seniai kartu, ir aistra, privertusi pirmaisiais mėnesiais vis ieškoti nuošalesnės vietelės, peraugo į švelnią ir patikimą meilę. Atsirado nauji reikalai ir norai: namai, vaikas, darbas – visa tai atima laiko ir jėgų. Todėl dažniausiai sutinkate, kad šįkart tik pasivoliosite ant sofos. Tačiau neužmikite: optimalus vyro susilaikymas, nekenkiantis spermos kokybei – 2 dienos. O štai mokslininkai nepataria susilaikyti daugiau nei 5 dienas.

Jūsų norma: 1-2 kartus per savaitę.

PatarimasTaikykite malonumą su nauda: besivoliojant ant sofos galite pasižiūrėti ne istorinę dramą, bet erotinį filmą. Jis tikrai sustiprins jūsų pojūčius ir užkaitins seksualinį gyvenimą.

Erelis ir balandėlė

Tokioje poroje dominuoja vyras. Jis karjeristas ir šeimos galva. Taigi, jūsų dienotvarkė pilnai priklauso nuo jo. Tačiau dėl to jūsų seksualiniai poreikiai gali ir nesutapti: jūs per daug galvojate apie seksą, o jis arba užimtas, arba galvoja apie problemas darbe.

Jūsų norma: 3-4 kartai per savaitę.

PatarimasDėl įvairumo kartais imkitės lyderio lovoje pozicijos. Arba pakvieskite vyrą iš darbo ir pasiūlykite „greituką“ automobilyje. Tai pakels jūsų santykių termometro stulpelį. Vienišais momentais pagelbėti gali erotiniai aksesuarai.

Katinų šeimyna

Jūs, kaip ta katė, kuri keliauja pati kur sau nori. Kiekvienas turi savo darbus, hobi. Kiekvienam patinka priešingos lyties atstovų dėmesys ir jūs didžiuojatės, kad jį gaunate. Tačiau, kaip bebūtų, jūs mylite vienas kitą ir lengvas flirtas už jūsų namų ribų tik sustiprina norus, kuriuos realizuojate namuose. Jūs vienas kitą traukiate, kaip pažinties pradžioje. Tai dėl to, kad jūsų šeima yra išradingesnė sekse – jūs panaudojate ir prabangius apatinius, ir sekso žaisliukus.

Jūsų norma: 5-6 kartai per savaitę.

Patarimas! Neužmirškite, kad be formos yra ir turinys. Pabandykite užmiršti apie tai, kaip jūs atrodote ir prisiminti, kad jūs lovoje su mylimu žmogumi. Tikros emocijos lytinio akto metu jaudina ne ką mažiau nei kad sekso žaisliukai.

Šiek tiek statistikos:

Labiausiai mylinti tauta – prancūzai. Jie vidutiniškai seksu užsiima 137 kartus per metus. O štai japonams, labiausiai mėgstantiems kalbėti apie seksą, užtenka ir 46 kartų per metus.

Geriausi paruošiamųjų glamonių specialistai pasirodo yra kruopštūs anglai – preliudijai jie vidutiniškai skiria 22,2 minutės. Tuo tarpu pagarsėję Tailando masažuotojai skiria 11,5 minutės.

Anglijoje atlikus apklausas, apie 80 proc. moterų patvirtino, kad geriausias meilužis – pastovus partneris arba vyras.

Be to, mokslininkai nustatė ir tam tikras tendencijas sekse:

Kuo šilčiau, tuo didesnis seksualinis aktyvumas. Dėka šilto klimato pietiečių kraujyje yra daugiau testosterono.

Seksualinis suinteresuotumas tarp vyrų ir moterų skiriasi pagal amžių: 19-mečio vyriškio interesai sutampa su 30-metės moters, o štai 40-mečių vyrų su 20-mečių moterų.

Intelektas, kaip teigė Froidas, ko gero iš tiesų trukdo seksui: paskutiniai tyrimai parodė, kad kuo aukštesnis žmogaus socialinis statusas, tuo daugiau jis skundžiasi sekso trūkumu ir jo kokybe. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras