Skirtumai tarp vyrų ir moterų

smaiksti-pora-5851438f43d48.jpg
 
1 komentaras
Didžiausi skirtumai tarp vaikinų ir merginų apie kuriuos galbūt net ir nesusimąstėte. Pateikiame jums nenuginčijamus faktus.

- Kai berniukai nori patikti mergaitėms, jie apsimeta protingais. O mergaitės, kai nori patikti berniukams, apsimeta kvailomis. Berniukai apsimeta protingais, nes supranta, kad konkuruojant protingas turi daugiau šansų. O mergaitės – tam, kad berniukui nereikėtų taip stipriai įsitempti vaidinant protingesnį.

- Berniukai niekada nieko neapsivilks nepatogaus dėl grožio. O mergaitės niekada neužsivilks nieko negražaus vien dėl patogumo. Berniukai gali išimtį daryti tik tuo atveju, jei holivudinis herojus laksto stogais su ilgu lietpalčiu ar skraiste, arba su baltais marškiniais puola į muštynes, arba eina susipažinti su merginos tėvais. Mergaitės išimčių neturi. Jei mergina juokiasi ir sako, kad taip kvailai apsirengė dėl patogumo, vadinasi, ji koketuoja arba turi blogą skonį.

- Lovoje vaikinai bijo, kad mergina „nepabaigs“. O merginos bijo, kad vaikinas baigs labai greitai. Taip tik atrodo, kad vaikinuose prabyla altruizmas, o merginos jaudinasi dėl savęs. Vaikinai priverčia merginą pabaigti anksčiau dėl savo malonumo – jie po to jaučiasi labai puikūs profesionalai. O merginos vis išgyvena dėl vaikinų, kurie viską atlieka labai greitai, kadangi žino, jog šis faktas labai blogai juos nuteikia.

- Vaikinai turi problemų su indukcija. Merginos – su dedukcija. Visi juokiasi iš moteriškos logikos. Taip, iš tikrųjų moterys turi problemų suvokdamos priežasties-pasekmės rezultatus: ar čia jis mane myli ir todėl su manim miega, ar čia jis dėl to manęs nemyli, kad su manim miega – pabandyk tu suprasti! Tačiau pas vaikinus viskas dar sudėtingiau: jie nesugeba padaryti išvadų ir suprasti, kad jei į gimtadienį prašoma nevėluoti, tai ir į pasimatymą reiktų ateiti laiku. Nes juk čia skirtingi įvykiai. Ir atskiro nurodymo nebuvo.

- Vaikinai stengiasi būti nepanašūs į merginas, o merginos nori būti panašios į berniukus. Todėl taip atrodo, kad berniuku gimti yra geriau. Iš kitos pusės, jei labai gerai pagalvojus: kol tu – mergaitė, tu gali didžiuotis tokiais dalykais, kuriais berniukui didžiuotis būtų kvaila, kaip kad didžiuotis jog turi penį. Pavyzdžiui, finansine nepriklausomybe.

- Vaikinai mano, kad kuo pas juos didesnis penis, tuo geriau. Merginos taip nemano, nes žino, kad dėl šio fakto – skauda.

- Vaikinai „susišneka“ su kompiuteriu, o merginos susišneka su vaikinais, kurie susišneka su kompiuteriais. Niekas iki šiol nežino, kodėl vaikinams geriau sekasi bendrauti su kompiuteriais nei kad su merginomis. Yra įtarimų, kad merginos paprasčiausiai neturi jokio stimulo vystyti savo gebėjimus ta pačia sritimi, kuria domisi vaikinai. O be to – kam gi atimti dar vieną galimybę iš vaikinų pademonstruoti savo galią?

- Merginos pervertina vaikinų galimybę mąstyti, o vaikinai neįvertina merginų mąstymo galimybių. Jei norite pasijuokti iš moteriško loginio mąstymo, prisiminkite apie sudėtingas strategijas, kaip vaikinai yra vyniojami aplink pirštą: užkariaujami, prijaukinami, perauklėjami. Tačiau dažnai strategijos nepasiteisina. Ir viskas todėl, kad merginos pradeda mąstyti: „O tada jis pagalvos, kad aš...“ Nieko jis nepagalvos. Ir ne todėl, kad kvailas. O todėl, kad jis mano, jog merginos nemoka mąstyti.

- Vaikinai taip pat emocionalūs kaip ir merginos. Juk dar nuo ankstyvos vaikystės mergaičių visi gaili, kai jos verkia, o berniukus bara; mergaites giria, kai jos mirksi savo akytėmis, o berniukams liepia būti santūriais. Taigi, kaltas yra tėvų auklėjimas ir visuomenės požiūris. Todėl čia jokių pretenzijų vieni kitiems neturėtų iškilti.

- Vaikinus traukia prie merginų, o merginas – prie vaikinų. Mergaitėms patinka susirinkti ir išplūsti berniukus – savus ir svetimus. Berniukai apie mergaites kalba ne taip dažnai, o jei taip ir daro, tuomet negali susilaikyti nuo ironiškų pastabų. Nepaisant to, kad ir kaip būtų keista, berniukai laksto paskui mergaites, o mergaitės paskui berniukus.

Mokslininkai patvirtino: nėra jokių faktų, kad moteriškos smegenys skiriasi nuo vyriškų iš principo. Niekam neaišku, kodėl, tačiau akivaizdu, kad vyrai ir moterys vieni nuo kitų skiriasi ne tik fiziologiškai. Statistika taip pat teigia, kad moterų populiacijoje vidutinis intelekto lygis nieko nesiskiria nuo vyriškos populiacijos, be to, vyrai, turintys labai aukštą arba labai žemą intelektą, yra sutinkami žymiai rečiau nei moterys.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Linksmai susiskaitė :)
Naujas komentaras