Smegenis bus galima „treniruoti“ orgazmui

 
Olandijos mokslininkai išsiaiškino keletą naujų moters orgazmo paslapčių.

Jie įrodė, jog moterų orgazmo pojūčiai lemia tam tikrus sąmonės pasikeitimus. Tikimąsi, kad tyrimas bus naudingas bandant padėti toms dailiosios lyties atstovėms, kurios nesugeba pasiekti orgazmo.

Tyrimo metu buvo skanuojamos orgazmą patiriančių moterų smegenys. Mokslininkų teigimu, išsiaiškinta, kad trumpiniu OFC vadinama smegenų dalis, atsakinga už kognityvinį mąstymą bei sprendimų priėmimą, malonumo metu tiesiog... „išsijungia“.

„Nemanau, kad orgazmas išjungia sąmonę, jis tiesiog ją šiek tiek pakeičia. Paklausus žmonių, kaip jie apibūdintų šį malonumą, dauguma sako, jog tai – tarsi absoliutus kontrolės praradimas. Dar neištyrėme, ar šis smegenų dalies pasikeitimas reikalingas didesniam orgazmui pasiekti, ar tai tiesiog pašalinė reakcija“, - pasakojo tyrėjas.

Tyrimo metu moterys buvo tenkinamos savo partnerių ir tuo pačiu metu specialiu prietaisu visą laiką buvo skanuojamos jų smegenys.

Mokslininkai tikisi, jog palyginę tyrimus moterų, patiriančių orgazmą ir tų, kurios šio jausmo pasiekti negali, pastarųjų smegenis galės „treniruoti“ – taip išmokys jas jausti malonumą. Teigiama, jog realių rezultatų pasiekti bus nesunku išmokius nepatiriančių orgazmo dailiosios lyties atstovių smegenis perimti kitų moterų smegenų veiklą, t.y. nukopijuoti veiksmus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras