Smegenys gali parodyti Jūsų seksualinį aktyvumą!

 
Dartmo universiteto mokslininkai neseniai atliko tyrimą ir padarė išvadas, kad smegenys gali parodyti signalinius požymius, atskleidžiančius, koks bus Jūsų seksualinis aktyvumas ateityje. Mokslininkai paprašė studentų žiūrėti erotinius vaizdus, o tuo metu „nuskaitė“ jų smegenis.

Praėjus 6 mėnesiams po šio tyrimo, mokslininkai paprašė studentų užpildyti klausimyną apie jų seksualinį gyvenimą. Studentai, kurių smegenų atsakas buvo mažesnis žiūrint erotinius vaizdus, per 6 mėnesius mylėjosi gana retai, o tie studentai, kurių smegenys labiausiai reagavo žiūrint erotinius vaizdus, buvo lytiškai aktyvūs visą 6 mėnesių laikotarpį.

Kodėl taip nutiko? Mokslininkai mano, kad tam galėjo turėti įtakos:

Hormonai: gali būti, kad kai kurių studentų padidėjęs testosterono kiekis, o šis hormonas atsakingas už lytinį elgesį. Dėl padidėjusio hormonų kiekio smegenys galėjo labiau reaguoti į erotinius vaizdus. Be to, tie, kurie gyvena labai aktyvų lytinį gyvenimą, į erotines nuotraukas reagavo labiausiai.

Draudimai: kai kuriems studentams dar nuo vaikystės kalama į galvą, kad seksas yra kažkas „purvino“ ir nepadoraus, todėl jie jautė įtampą ir žiūrėdami erotines nuotraukas. Jų smegenys mažiausiai reagavo į rodomus vaizdus. Vėliau atlikta apklausa parodė, kad šie studentai per pusmetį mylėjosi retai.

Šio tyrimo tikslas buvo pabrėžti, kad smegenys yra „didžiausias lytinis organas“. Jei jaučiamas nerimas, tai turi įtakos ir seksualiniam susijaudinimui, ir lytinių santykių... dažnumui.

Mokslininkai pataria: jei esate nepatenkinti savo lytiniu gyvenimu, ant popieriaus lapo užrašykite mintis apie seksą (visas, kurios tik šaus į galvą), o jau tada analizuokite, kodėl Jums kilo tokia mintis, pavyzdžiui: „aš per stora mylėtis“, „mano per smulkus sudėjimas“, „mylisi tik blogos mergaitės“. Kai nuspręsite, kas įpiršo šias mintis (tėvai, žiniasklaida...), Jums bus lengviau pakeisti požiūrį. Vėliau lapą suplėšykite. Mokslininkų nuomone, šis pratimas padeda atsikratyti įvairių stereotipų apie seksą ir išmokti mėgautis lytiniais santykiais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras