Snuggie Sutra konkuruos su Kama Sutra? (foto)

 
6 komentarai
Antklodės su rankovėmis (angl. snuggies), gali pasirodyti neturį nieko bendra su seksu, tačiau pasitelkus šiek tiek vaizduotės, iš tiesų tai gali net konkuruoti su seniai žinoma Kama Sutra.

Sukurta dviejų draugų, L. Friedman ir M. Morrison, Snuggie Sutra – tai visa serija skirtingų sekso pozų, atliekamų porų, dėvinčių gerokai per didelius apklotus.

„Snuggie Sutra pristato pasauliui žinomus apklotus su rankovės iš naujo – šįkart, seksualiai“,- aiškina idėjos autoriai.

Pavyzdžiui, „Staltiesės“ poza pradedantiesiems: moteris guli ant nugaros, kojos – apkloto rankovėse, likusi antklodės dalis ją dengia.

Arba „Matadoro“ poza, kurioje Snugio antklodė naudojama kaip atrama keistam aktui – koridos imitacijai.

Friedman ir Morrison, neseniai pristatę savo naująją „The Snuggie Sutra“ knygą teigia, jog pateikiamos pozos – niekur nematytos ir visos iki vienos nesunkiai „padaromos“.

„Norėjome sugalvoti pozas, kurias žmonės iš tiesų galėtų išbandyti tiesiog savo namuose. Žinoma, kai kurios reikalauja geresnio nei vidutinis fizinio pasirengimo, bet nėra didelių įmantrybių, pasistengus visas pozas galima atlikti“,- sako autoriai, išbandę pozas namuose.

Friedman teigimu, teko išbandyti visas iki vienos pozas – juk turi būti tikras, kad šios „saugios visuomenės vartojimui“.

„Yra tik keturios būtinos šių pozų sąlygos. Visų pirma, žinoma, privalote turėti Snuggie apklotą. Taip pat reikalingas bent minimalus orumas. Trečia, privaloma turėti skalbimo galimybes. Bei, norintį nuotykių partnerį.“,- sakė pozų išradėjai.

„Pagrindinis mūsų tikslas – žmonių intymumas. Tokia aistra, kai nejučia dingsta visos antklodės. Mums pavyko“- džiaugėsi Friedman ir Morrison.

O štai vizualiai atvaizduotos sekso pozos, naudojant Snugio antklodę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
kazkaip juokingai atrodo
o kam ta paklode sekse?
sakau gal tegul nebeisradineja dviracio,nes jis jau israstas:))))
siauras poziuris manau... prie ko cia uzgesusi aistra, juk kai su zmogum myliesi is meiles, tai bet kas malonu. Juokingumui ir visokioms vaikiskoms nesamonems vietos ner ;)
Kojos iskistos pro rankoves-mazu maziausiai JUOKINGA o ne sexualu :)ko zmones nepadaro , kad tik pinigeliu uzsikaltu..pvz, dar prie snugio galetu dalint playboy zuikucius, kuriems "ziurint" jus patirsit dar didesni susijaudinima.. :)ech , jei nebera aistros, gaivink ta sexa negaivines, nepades..
maciau Londome, parduodama kartu su snugiais :D labai fun ir geras daiktas :) kaip tik tingiems lietuviams ;)
Naujas komentaras