Šokiruojantys faktai apie seksą

9633323272238343854.jpg
 
Kokią ligą galima išgydyti vibratoriaus pagalba? Kokioje šalyje galima legaliai užmušti vyrą už neištikimybę? Seksas turi daug paslapčių, ir jei manote, kad tikrai viską apie jį žinote – pasitikrinkite!

Geriausias XIX a. vaistas

Pagal sekso ir erotikos muziejus, vibratoriai buvo išrasti XIX a. ir iš pradžių buvo skirti moterų gydymui nuo isterijos ir nerimo. Reiktų pastebėti, kad beprotystė nebuvo visuomenės priimama neigiamai. Klasicizmo epochoje beprotystė buvo netgi gerbiama, kadangi buvo manoma, kad taip žmogus yra artimesnis Dievui. XIX a. visuomenėje įvyko perversmas ir žmonės ne taip stipriai vertino didįjį Kūrėją. Todėl išprotėję žmonės būdavo apgyvendinami beprotnamiuose. Būtent šiuo periodu ir buvo išrastas vibratorius kaip medicininis instrumentas moterų psichiniams pakitimams gydyti.

Stebuklingas šlakstymas

Dėl didelio kiekio cinko ir kalcio, sperma apsaugo dantų emalį nuo retėjimo. Tokiu būdu, oralinis seksas tampa pavyzdžiu, kaip galima suderinti malonumą su nauda.

Vargšas zuikelis

Visame pasaulyje žinomas „Playboy“ ženklas turi savo įžymybę – zuikutį. Tačiau šio zuikučio šypsena neįprasta. Įdomu tai, kad tokia „veido“ išraišką zuikis dėl konservatyvių japonų tradicijų. Ilgą laiką japonų pirkėjai atsisakydavo įsigyti „Playboy“ produkciją, argumentuodami tuo, kad įžymiojo zuikio forma jiems per daug primena vyrišką lytinį organą. Keista, kad tokiu panašumu piktinosi tie, kas perka erotinę produkciją, tačiau gamintojai sukluso ir savo talismanui padovanojo šypseną bei „varlytę“.

Kuklūs japonai

Pagal statistiką, kad vakariečiai pasijustų seksualiniai gigantai, europiečiai turi vykti į Japoniją. Japonų vidutinis penio ilgis erekcijos metu siekia 12,7 cm, o ramybės būsenoje – 7,6 cm.

Nedemokratiška demokratija

JAV pozicinuoja save kaip pačią laisviausią šalį pasaulyje. Tačiau su tokia aktyvia laisvo žodžio ir požiūrio propaganda nesutinka amerikiečių psichiatrai. Nuo 1973 metų homoseksualizmas yra priskiriamas psichiniams susirgimams ir jį galima padėti išsigydyti kaip psichinį iškrypimą.

Alternatyva mankštai

Visi žino apie rytinės mankštos privalumus, tačiau vien tik žinoti neužtenka. Šios problemos puikus sprendimas – rytinis seksas. Visų pirma, pusvalandį trunkančio lytinio akto sudega maždaug 200 kkal. Antra, malonumo ir satisfakcijos gaunama dvigubai daugiau.

Nerodyti tai, ko nereikia

Kaip atrodo burleskos apranga? Erotiniai korsetai, kelnaitės, raišteliai, kojinės – visi šie atributai tik neseniai tapo kaip seksualumo žadinimas vyrų akyse. Apatinė moteriškų drabužėlių dalis atsirado XV a. ir iš pradžių juos dėvėjo tik prostitutės kad paslėptų sifilio simptomus. Tačiau dabar, praėjus 600 metų, ir lateksiniai drabužiai tarnauja visai kitiems tikslams.

Teisė žudyti

Honkonge šeimos vertybės yra gerbiamos. Norint kovoti su vyrų neištikimybe, priimtas įstatymas, leidžiantis žmonai užmušti neištikimą vyrą. Tačiau yra maža sąlyga: tai ji gali padaryti tik nuogomis rankomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras