Šokoladas Indijoje tampa problema

 
2 komentarai
Nors šokoladas visada kėlė asociacijas su seksualumu, tačiau Indijos moterims tai – kur kas svarbiau. Jos dėl gabalėlio šio saldėsio intymių malonumų galėtų net atsisakyti.

Vienas Indijoje atliktas tyrimas parodė, kad net trečdalis šalies moterų kiekvieną dieną pagalvoja apie šokoladą ir tik penktadalis – apie seksą. Net 2,3 mln. silpnosios lyties atstovių pripažino, kad bent tris kartus per parą pagalvoja apie burnoje tirpstantį saldėsį.

Kitos apklausos, kurioje dalyvavo 2 tūkst. moterų, metu paaiškėjo, kad viena iš penkių aistros momentu nesudėtingai atsisakytų sekso, jeigu galėtų suvalgyti šokolado.

Lyginant su vyrais, šie skaičiai gerokai skirtųsi. 6 iš 10 indų nuolatos galvoja apie seksą ir tik dešimtadalis – susimąsto apie šokoladą.

Paaiškinti tokį moterų polinkį į šį saldumyną bandyta tuo, kad jis padeda atsikratyti streso ir įtampos. Šokoladas gali bet kur ir bet kada suteikti komforto jausmą, pakelti nuotaiką.

„Atrodo, kad tai atima Indijos moteris iš vyrų. Dėl šios priežasties, vyrams siūloma šokoladą slėpti. Tik taip moterys galės laikytis intymaus susitarimo“, - informuoja šaltinis Living.oneindia.in.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Living.oneindia.in
 

 
Komentarai (2)
O gal tuom šokoladu tiesiog ka nors išsitepti aaa? :)
Slėpti šokoladą :D:D:D Jei nenori moteris vyro, tai slėpk ką nori - nepadės :)
Naujas komentaras