Sportas gerina lytinį gyvenimą!

exercise.jpg
 
3 komentarai
Lytinis gyvenimas nebedžiugina taip kaip anksčiau? Į miegamąjį įsėlino rutina? Nežinote, kaip su tuo kovoti? Atsakymas paprastas – įsigykite sportinius batelius, kelnes ir marš į sporto klubą!

Kodėl reikia sportuoti?

> Tai suteiks daugiau energijos;

> Fizinis aktyvumas tonizuoja raumenis ir degina riebalus;

> Sportas gerina nuotaiką, didina seksualumą ir pasitikėjimą savimi;

> Raumenys tampa stipresni, o kūnas – lankstesnis;

> Galite sportuoti kartu su partneriu, todėl būsite dar artimesni. 

Bostono universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu nustatė, kad vyrai, dirbantys sėdimą darbą, galėtų sumažinti tikimybę susidurti su erekcijos disfunkcija, jei kiekvieną dieną sportuodami sudegintų bent 200 kalorijų, pavyzdžiui, greitu ėjimu įveiktų 2 mylias (kiek daugiau nei 3 kilometrus).

Moterų seksualumo tyrinėtojas Cindy Meston teigia, kad moterys sekso metu patiria daugiau malonumo, jei prieš tai maždaug 20 minučių pasimankština.

Moterims įvairi mankšta gali būti labai naudinga, pavyzdžiui:

> Pilates treniruočių metų dubuo geriau aprūpinamas krauju;

> Pilvo šokiai atpalaiduoja klubus ir dubenį;

> Joga didina lankstumą;

> Jėgos pratimai didina pasitikėjimą savimi.

Poros, pasirenkančios kartu lankyti šokius ar sporto klubą gali ne tik pagerinti lytinius santykius, bet ir tarpusavio ryšį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tai jau tikrai, sportuojant ir kokybe geresne ir jėgų daugiau yra:)
pritariu
Cia visiska tiesa. Pati esu ta pastebejusi, kai tarkim pradedu intensyviai sportuoti, ryte atsikeli su tokiom audrom... is pradziu nesuprasdavau kodel toks pas mane aukstas seksualinis lipido. Bet viskas nuo intesyviu treniruociu, o jos duda savo. Taip,kad norint tureti gera,pajegu, seksualiai nusiteikianti partneri, tiesiog privalote su juo sportuoti, sveikai maitintis,tada seksas garantuotai bus geras ir aukstos kokybes :)
Naujas komentaras