Sporto varžybos didina seksualių apatinių paklausą

 
Beviltiškai siekdamos sužavėti savo partnerius ir atitraukti jų dėmesį nuo vykstančio Europos futbolo čempionato, daugybė sekso ištroškusių moterų ginkluojasi seksualiomis kelnaitėmis ir juosmenėliais.

Apatinio trikotažo pardavimai šovė į viršų, o pagrindiniai pardavėjai Didžiojoje Britanijoje skaičiuoja 38 proc. išaugusius liemenėlių, prancūziškų kelnaičių, juosmenėlių ir korsetų pardavimus nuo birželio 8-osios, kai prasidėjo Europos futbolo čempionatas.

Daugiausiai pardavimai augo Birmingeme – 48 proc. Liverpulis liko ketvirtas su 45 proc. padidėjusiais apatinio trikotažo pardavimais, o Londonas – penktas, su 43 proc.

“Mano parteris dėl futbolo kiekvieną vakarą yra prilipęs prie televizoriaus, todėl nusipirkau gražų liemenėlės ir kelnaičių rinkinuką, kad patraukčiau jo dėmesį”, - sakė Sally Williams, 29, biuro darbuotoja iš Londono.

“Regis, tai atsipirko, tačiau, be abejonės, daug sunkiau atitraukti jo dėmesį, kai žaidžia Anglijos rinktinė”, - pridėjo ji.

Rinkodaros vadovas Garry Kibble sakė: “Apatinis trikotažas visuomet buvo populiarus Valentino dienos proga, tačiau buvome nustebinti, kad futbolas sukelia tą patį efektą". Futbolas buvo užvaldęs televizijos ekranus iki liepos 1 dienos, todėl Anglijos pardavėjai džiaugėsi paklausa nors ir jų komanda nepateko į finalą. 

Jei Lietuvos krepšinio rinktinė pateks į Olimpiadą, pranešime ar panašios tendencijos vyrauja Lietuvoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras