Striptizas mirusiesiems

 
Apsiašaroję artimieji, sielvarto prislėgti draugai – įprastas, daugelio nestebinantis laidotuvių vaizdas. Tačiau ar kada nors pagalvojote, jog tokį akiai įprastą vaizdą pakeisti galėtų – striptizo šokėjos atliekamas pasirodymas? Juk ne veltui sakoma, kad gyvenimas – didžiulė šventė, kurią reikia švęsti, o ne dėl to liūdėti.

Taip, taip, akys Jūsų neapgauna. Pagrindiniai laidotuvių akcentai, išreiškiantys pagarbą mirusiajam Kinijoje tampa striptizo šokėjų atliekami pasirodymai. Kur ritasi pasaulis? - klaustų garbingo amžiaus žmonės, kuriems toks įvykis per laidotuves prilygtų didžiausiai katastrofai. Kitaip tariant – lavono išniekinimui. Tolimieji rytai, tiksliau Kinija pradėjusi tokią akciją, tikėtina, ateityje į tai įtrauks ne vieną valstybę. Juk iš to galima uždirbti nemažai pinigų. 

Visas scenarijus vyksta maždaug taip: pasirodyme vienu metu dalyvauti gali net kelios šokėjos, kurios atlieka iš anksto paruošta programą, skirtą ne tik mirusiajam, bet ir su juo atsisveikinti susirinkusiems artimiesiems bei draugams.

Tačiau reikia atminti vieną svarbią taisyklę –  neliesti merginų ar kokiu kitu būdu prie jų nepriekabiauti ir versti jausti nemaloniai. Kitu atveju gali būti iškviesti net policijos pareigūnai. Nors iš kitos pusės – policijos pareigūnų tokiu atveju taip pat lauktų nemenkas iššūkis ir staigmena, juk ne kasdien, atvykus į laidotuves tenka išvysti striptizo šokėjas. Net neabejojame, kad toks reginys nors akimirkai tikrai užgniaužtų kiekvienam kvapą.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras