Su kuo miega žymiausi futbolininkai?

 
Jau praėjo nemažai laiko nuo visuotinio šurmulio, kurį kėlė Pietų Afrikos Respublikoje vykęs Pasaulio futbolo čempionatas. Todėl pats laikas atgaivinti įspūdžius, tačiau šį kartą – įlendant į miegamąjį ir pasmalsaujant, su kuo lovą dalinasi garsiausi pasaulio futbolininkai.

David’as Beckham’as– iš Didžiosios Britanijos kilęs futbolininkas, žaidžia dešinio saugo pozicijoje. Šiuo metų yra „Los Angeles Galaxy” klubo narys. Sportininkas garsėja ne tik futbolu, bet ir kaip pikantiškų apatinio trikotažo reklamų kūnas, šukuosenų maniakas bei pasaulinės mados ikonos, buvusios grupės „Spice girls“ narės Victorios vyras.

Michael‘is Ballack‘as kartu su Vokietijos rinktine tapo Europos čempionato vicečempionu. Nuo 2010 m. žaidžia Bayer Leverkusen komandoje. Dėl patirtos traumos Pasaulio futbolo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje nežaidė, tačiau neatsisakė būti rinktinės kapitonu. Futbolininko žmona – Simone Lambe. Pora susipažino prieš 12metų, kai ji dirbo padavėja viena Rytų Vokietijos restorane. Šeima augina tris atžalas.

Michael‘is Owen‘as– „Manchester United“ komandos puolėjas. Ne kartą apdovanotas: 2000-2001 m. UEFA taurė, 2001-2002 m. Europos Supertaurė, 2002-2003 m. Anglijos lygos taurė. Ir tai tik nedaugelis iš jo komandoms skirtų apdovanojimų. Būdamas  Anglijos rinktinės puolėju dalyvavo 89 rungtynėse ir pelnė 40 įvarčių. Futbolininkas su žmona Louise susilaukė 4 vaikų.

Niko Kranjčar– iš Kroatijos kilęs futbolininkas, dabar žaidžiantis „Tottenham Hotspur“ komandos saugo pozicijoje. Su rinktine dalyvavo 2006 m. pasaulio ir 2008 m. Europos futbolo čempionatuose. Antroji Niko pusė – ekonomistė Simona Fistric.

Rafael‘is van der Vaart‘as– Nyderlandų rinktinės ir „Real Madrid“ saugas. Pelnė Metų talento apdovanojimą (1999m., 2000m. ir 2001m. „Ajax“ Amsterdame). Kartu su savo komanda 2008 m. laimėjo Ispanijos Supertaurę. Miegamojo lovą dalinasi su olandų televizijos žvaigžde ir modeliu Sylvie van der Vaart.

Raul‘is Gonzalez‘as– žaidžia Ispanijos „Real Madrid“ komandoje, puolėjo pozicijoje. Pagrindinėje „Real“ komandoje debiutavo būdamas vos 17 metų, o dar po savaitės – pelnė pirmąjį savo įvartį Ispanijos čempionate. Ne kartą išrinktas rezultatyviausiu Ispanijos lygos ir UEFA čempionų lygos žaidėju. Yra laikomas „Real Madrid“ komandos simboliu. Žaidėjo žmona – ispanų modelis Mamen Sanz. Raul‘is kiekvieną savo įmuštą įvartį skiria jai ir tai pademonstruoja pabučiuodamas tuoktuvių žiedą.

Cristiano Ronaldo- portugalų futbolininkas, žaidžiantis krašto puolėjo pozicijoje „Real Madrid“ klube ir Portugalijos futbolo rinktinėje. Kontroversiškai vertinamas dėl nesuskaičiuojamos gausybės turimų merginų bei „Gucci“ rankinukų manijos. Paskutinis su Christiano susijęs skandalas: futbolininkas sumokėjo 15 mln. dolerių moteriai už tai, kad pagimdytų jam sūnų, ir, palikęs vaiką savo motinai, išvažiavo atostogauti. Viena žymiausių Ronaldo sugulovių – auksinė mergaitė Paris Hilton, su kuria burkavosi prieš kelerius metus.

Milan‘as Baroš‘as– „Galatasaray Istanbul“ puolėjas. Žaidžia taip pat ir Čekijos rinktinėje. 2004 m. Europos futbolo čempionato metu įmušė 5 įvarčius ir laimėjo auksinio batelio apdovanojimą.  Milan‘o mylimoji - modelis Tereza Frankova.

Grytė Ivanauskaitė, Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras