Suaugusiems.lt toliau augs kartu su 15min.lt

 
Prieš mėnesį savo pirmąjį gimtadienį atšventęs Suaugusiems.lt per metus tapo didžiausiu ir populiariausiu internetiniu portalu suaugusiems žmonėms. Džiaugiamės, kad redakcijos ir visos projekto komandos triūsas kuriant kokybišką turinį ir tobulinant portalą neliko nepastebėtas - todėl nuo šiol Suaugusiems.lt augs kartu su inovatyviausiu naujienų portalu Lietuvoje - 15min.lt

Suaugusiems.lt savo gyvavimą pradėjo kaip suaugusiems skirtų naujienų portalas. Nuo pat pradžių mūsų tikslas buvo ir išlieka savo lankytojams pateikti kokybišką ir įdomų turinį, kuris apimtų ne tik informaciją ir naujienas, bet ir kitas suaugusiems skirtas sritis. Šiandien čia galima rasti ir Pažinčių skyrelį, ir specializuotus Skelbimus bei Forumą suaugusiems. Taip pat vis didesnį populiarumą įgauna ir erotinių prekių bei apatinio trikotažo parduotuvė, kurioje pirkėjai gali patogiai ir konfidencialiai apsipirkti, o taip pat greitai gauti konsultacijas iš šios srities ekspertų.

Suaugusiems.lt prisijungdami prie 15min.lt tikisi toliau didinti savo lankytojų ratą, tad jei turite pasiūlymų ar atsiliepimų maloniai jų lauksime el. paštu info@suaugusiems.lt.

Tiek žinių apie šį susijungimą. Na, o  šiandien siūlome darbo dieną pabaigti paskaitant šios savaitės meilės horoskopą.

Su meile,

Suaugusiems.lt administracija

 
Komentarai
Naujas komentaras