Suknelė iš prezervatyvų tiesiai iš saulėtosios Brazilijos!

 
Svajojate pasipuošti netradicine, išskirtinio dizaino suknele? Jums padės Brazilijoje gyvenanti dizainerė.

Iš saulėtosios Brazilijos kilusi menininkė Adriana nusprendė mados industriją užkariauti siūdama sukneles iš prezervatyvų! Melburne įsikūręs AIDS centras jaunąją dizainerę aprūpina visomis reikiamomis medžiagomis, Adrianai belieka pasitelkti fantaziją ir sukurti išskirtinio dizaino aprangą.

Šis projektas iš kitų išsiskiria savo unikalumu, nes tik puošia damas išskirtinio dizaino, vienetinėmis suknelėmis, tačiau taip pat propaguoja saugaus sekso idėją.

Dizainerė šį projektą vertina labai atsakingai, aprangą siuva itin kruopščiai, nes kiekvieną iš jų modeliai demonstruoja ant podiumo bei leidžia pasigrožėti daugybei žmonių.

Kuriant sukneles didžiulis dėmesys skiriamas detalių ir smulkmenų įvairovei pabrėžti ir visai nesvarbu, jog rūbai pasiūti iš nepanaudotų apsaugos nuo nėštumo priemonių - prezervatyvų. Adriana teigia, kad kiekviena medžiaga yra unikali, atskleidžianti tam tikras savo savybes.

Anot moters, lateksas turi tik vieną neigiamą savybę – yra degus, todėl dėvint tokią suknelę reikėtų būti itin atsargioms. Nes ugnis vos per keletą minučių suknelę gali paversti pelenais.

Dizainerė Adriana į kiekvieną visuomenėje egzistuojant reiškinį siekia pažvelgti kūrybiškai, kurdama sukneles iš prezervatyvų, moteris nori ne tik papuošti išskirtine apranga, tačiau taip pat paraginti naudoti prezervatyvus. Tokiu būdu apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plinkančių ligų sukeliamo pavojaus.

Aktyvioji dizainerė ne tik kuria išskirtinio dizaino sukneles, tačiau šio amato žinias bei patirtį perduoda studentams. Adriana juos moko, kaip iš prezervatyvų galima pasigaminti madingus, dėvėti tinkamus rūbus. Taip pat ragina pamiršti ir visiems laikams atsikratyti vienos iš tabu (apie saugų seksą) laikomos temos ir nesigėdyti apie tai kalbėti garsiai. Tik tada seksualinio švietimo padėtis taps geresnė, bus užkirstas kelias lytiniu būdu plintančioms ligoms, sumažės neplanuotų nėštumo atvejų.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras