Šunų augintojai – dėmesingesni partneriai?

 
1 komentaras
Jau nuo seno svarstoma, ką apie žmogų gali pasakyti tai, kokie gyvūnai jam patinka labiausiai. Paprastai žmonės susiskirsto į dvi grupes: šunų ir kačių mylėtojus. Amerikoje neseniai atlikti du tyrimai, kurių metu aiškintasi, kieno nuotraukų daugiau turima: augintinių ar antrosios pusės, ir ar tam tikro augintinio pasirinkimas gali pasakyti apie tai, koks žmogus yra santykiuose.

Pirmojo tyrimo, atlikto JAV, metu aiškintasi, kokias nuotraukas mieliau renkamasi socialinių tinklų profiliams, ekrano užsklandai ir t.t. Tyrime dalyvavo 1407 žmonės, iš kurių 86 procentai nurodė, kad mieliau ekrano užsklandai renkasi savo gyvūno nuotrauką nei savo partnerio (partnerės). 90 procentų apklaustųjų pripažino, kad savo socialinių tinklų profiliuose daugiau turi savo augintinių nuotraukų nei savo antrosios pusės, 72 procentai teigė, kad įkelia naują savo augintinio nuotrauką maždaug kas savaitę, o 31 procentas pripažino darantys tai beveik kasdien.

Antrasis tyrimas buvo atliktas vienoje Kanados pažinčių svetainėje. Bandyta išsiaiškinti, kokie žmonės yra dėmesingesni antrajai pusei: šunų ar kačių augintojai.

Žmonės, kurie neturi gyvūnų, mažiau linkę tikėti, kad galima rasti „artimą sielą“ nei tie, kurie turi augintinių. Šunų augintojai yra labiau linkę išlaidauti per pirmąjį pasimatymą, o taip pat pasisako už vienos nakties nuotykius labiau nei kačių augintojai. Kačių augintojai dažniausiai neskuba paskambinti po pirmojo pasimatymo, tad gali tekti palaukti kelias dienas, kol sulauksite skambučio. Tuo tarpu šunų augintojai spontaniškesni, jie dažniausiai paskambina jau kitą dieną. Jei skambučio nesulaukiate porą dienų, tikriausiai laukti nebeverta. Šunų augintojai dažniausiai būna rūpestingesni nei kačių augintojai: turbūt ne be reikalo pasirenkami tokie augintiniai, kuriems reikia skirti daugiau ar mažiau priežiūros? Katės paprastai savarankiškesnės nei šunys, joms nereikia nuolatinio šeimininko dėmesio, taigi, kačių augintojai ir antrajai pusei dėmesio rodo mažiau.

Ar yra tame tiesos, spręsti Jums.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Manau tiesa, kad vaikinai turintys augintinius yra demesingesni:)
Naujas komentaras