Tai gali tik moterys

36v(1).jpg
 
26 komentarai
Kai kuriems dalykams vyrai tiesiog nesutverti. Pateikiame 21 dalyką, kurį gali atlikti tik dailiosios lyties atstovės!
 • Pastoti:  Žinoma, tai ir vaikinų indėlis, tačiau jie niekada negalės būti taip arti (tiesiogine prasme) prie kūdikio kaip mes.
 • Apsimetinėti:  Užuomina – žymioji scena iš filmo „Kai Haris sutiko Salę“. To pakanka.
 • Klausti krypties ar kelio: Mes neturime bėdų prašydamos pagalbos. Beje, navigacinė sistema nesiskaito, vaikinai.
 • Atrodyti seksualiai gurkšnojant vaisių kokteilius: Ar žinote vaikiną, atrodantį viliojančiai su rožiniu gėrimu rankoje?  Beje, pritrenkiamai atrodome ir gerdamos alų.
 • Ilgiau gyventi: Faktas, moterys gyvena 5 - 10 metų ilgiau nei vyrai. Tai yra pakankamai laiko papildomoms atostogoms, daugiau orgazmo, o galbūt net dar vienam kūdikiui.
 • Jausti kartotinį orgazmą: Mums nereikia laukti ir, am, persikrauti.
 • Daugiafunkciškumas: Mes galime kalbėdamos telefonu žiūrėti „Next Top Model“ ir daryti įtūpstus. Jokio prakaito.
 • Įgyti naują pavardę: Ar tiesiog prisidėti ją prie senosios, kaip kad padarė Fergie ar Madonna.
 • Dėvėti sijonus: Vasarą taip kur kas gaiviau nei vyrams su šortais. Taip pat – karštas mini sijonukas visada garantuoja keletą nemokamų kokteilių prie baro.
 • Išsisukti nuo baudų: Kartais šypsena ir „Atsiprašau, pareigūne“ – viskas, ko reikia, norint išsisukti nuo baudos.
 • Tapti jauno vaikino žmona, ne purvinu senu vyru: Žinoma, vyresnių vyrų idėja gali skambėti karštai, tačiau realybė dažniausiai kiek kitokia. O štai vyresnės moters ir jauno vyro santykiai tampa vis populiaresni.
 • Suktis šokių aikštelėje... įtikinamai : Vaikinai bus taip užsiėmę stebėdami kūnus, jog tikriausiai nepastebės, jei mergina nėra puiki šokėja.
 • Avėti aukštakulnius: Jie gali „pridėti“ 10cm ūgio ir dar labiau padailinti mūsų kojas. O kaip jūs, vaikinai, galite patobulinti savo kūno sudėjimą?
 • Flirtuoti su apsauginiu: Galime pamirksėti apsauginiui ir įeiti be bilieto. Jei vaikinas bandytų tai padaryti, geriausiu atveju būtų išmestas.
 • Suversti kaltę PMS: Tik ištarus žodžius „spazmai“ , „tamponas“ , „mano laikas“  vyrai traukiasi mums iš kelio.
 • Atsiauginti plaukus: Mes galime praleisti vizitą pas kirpėją ir plaukai tiesiog atrodys ilgesni bei patrauklesni. Vyras, pamiršęs apsikirpti, dažniausiai pradeda panašėti į benamį.
 • Užmaskuoti spuogelius: Ir vyrai, ir moterys yra linkę turėti trūkumų, tačiau, ko gero, tik viena lytis  yra susipažinusi su kosmetika ir viską gali užmaskuoti.
 • Susijaudinti nežinant aplinkiniams: Mums nereikia sukryžiuoti kojų ar prisidengti pirma pasitaikiusia knyga susijaudinus viešoje vietoje.
 • Dėvėti odinius drabužius:  jų dėka mūsų sėdynė atrodo nuostabiai ir tai puikus būdas sujaudinti vaikiną. Jis, apsirengęs odiniais drabužiais, tiesiog atrodytų brutaliai.
 • Pasidaryti manikiūrą: Leisti laiką grožio salone moteriai yra tiesiog normalu. Tačiau per dažnai ten besilankantis ir manikiūru/pedikiūru besirūpinantis vaikinas gali atrodyti keistai.
 • Sudaryti ilgesnį savo talentų sąrašą.

Suaugusiems.lt, parengta pagal Cosmopolitan.com

 
Komentarai (26)
aha
Straipsnis apie nieka. Baisu
Nebezino ka parasyt.
Moteris rase si "straipsni" ir man geda. Kiekviena kvaisa, pritarianti sioms belvyzgoms, nenusipelne grazaus gyvenimo. Zeminanti rasliava. Gedos turek, rasytoja didzioji.
O kaip gi lygios teisės :)
Nuo tokių kliedesių tiesiog pikina, susidaro vaizdas kad moterims tereikia pražergti kojas ir viskas joms atleista, viskas už jas padaryta ir t.t.

Visų pirma tokios nei domina nei žavi, hm ir kurį gali žavėti kekšės...

Moteris/mergina turėtų būti savarankiška/patraukli ir be papų ar tarpkojo pagalbos ir t.t.

Bet kokiu atveju straipsnis yra debiliškas,( gal autorė norėjo papokštauti, bet kad tokie juokeliai jau per gerklę lenda)
Ir mano nuomone tokie straipsniai tik bukina žmones, jokios čia naudos nėra, net nuotaikos nepakėlė., net neskaičiau viso , nes nei velnio nesudomino , kadangi turbūt esmė aiški pasidarė , kai paskaičiau kad pastoti gali tik moteris :D ant kiek turėtų būti bukas žmogus kad mąstytų kitaip :D
Whooooooooooo cares about it??? P.S. tai ne talentai , visos moka tai ...
teisybė :D
man tai grazu vaikinas su odiniais drabuziais
bla bla bla moteris yra zmogaus draugas tik tiek :)
jauciu sita sarasa sudarinejo kaskokia namiseda nusivilusi vyrais, vaikinais. NEs pilna viisokio slamosta cia sako....ne vietomis juokinga daros xD
Paskutinis punktas geriausias:D kas tiesa, tas ne melas :D
kvailas straipsnis :D nu del susijaudinimo vieshumoj tai gerai pazymeta,bet kai ateina jusu dienos(ypac netiketai,nepasiruoshus) uoj kaip paslept reik,jei netycia pro krashteli :D aisku retas atvejis,bet visgi....
na tikejaus kazko naujo, bet nusivyliau,kadangi esu vedes tai cia nieko ispudingo. Cia butu ymanoma prailginti sarasa bent kelis kartus apie dailiaja lyti ant kiek Jos yra "laputes" :)
ne pats prasčiausias pormtalo straipsnis, bet nuvylė...
del aukstakulniu, tai visiska nesamone, nes mokslininkai atliko tyrimus, ir nustate, kad vyrai nemato jokio skirtumo moteryse einanciose su ir be aukstakulniu. Taip kad - be reikalo vargstat ;D ir del sijonu nusvaigot
vyrai negali dėvėti sijonų? :D nuo kada? pažiūrėk į škotus, jie kelnių manau nedėvi ar šortu, taip kad fail ;) neperskaičiau viso iki galo, nes.... tiesiog neįdomu
Straipsnis silpnokas. Bet priemiau ji su sypsena:) Linksmas toks. Atsiversdamas tikejausi pamatyti faktus su skambiais zodizais "moksliniais tyrimais patvirtinta, kad..." Bet ... na visai linksmas save besiguodziantis straipsniukas. Beja tik vienas faktas buvo vertas demesio, bet mes jau ji puikiai zinome. T.y. kad vyrai vienu metu gali atlikti tik viena uzduoti.
nepavydek, jus irgi galit daug :)
pamirsot paminet 22 dalyka tai, but kvailom. (kaip kad sio straipsnio autore)
visiska nesamone
Monika jei skaitai tai sveiknu :D p.s. straipsnis tai ne koks tikrai...
Išsisėmėt ryškiai....
Bent jau iš kur traukt atsirinkit.
-
Kazkokia nesamone
man tai sudinas straipsnis cja;DD
Dėl susijaudinimo nežinant aplinkiniams tai labai džiaugiuosi kaip moteris ir nepavydžiu vaikinams :)
Naujas komentaras