Tai gali tik vyrai

goodday_0.jpg
 
25 komentarai
Pavargote girdėti, kad sugebate mažiau nei moterys? Drąsos, vaikinai, yra keletas dalykų, kuriuos darote daug geriau nei moterys. Pateikiame minėtųjų dalykų TOP 10. Ar jūs pasiruošę pamatyti, kuo esate daug šaunesni už dailiosios lyties atstoves?

Nr. 10 – Galite eiti pusnuogis

Žinoma, moterys gali vaikščioti pusiau nuogos paplūdimyje, bet mes tai galime daryti kada norime ir kur norime.  Eiti pasivaikščioti, pjauti žolę, žaisti futbolą, važinėtis riedučiais... Toks elgesys – natūralus, tad mums nereikia drovėtis ir kentėti smerkiančių ar pašaipių praeivių žvilgsnių.

Nr. 9 – Daugiau „pakelti“

Nepykit damos, bet  taip jau genetiškai sutverta. Vyrų organizmas gamina daugiau apsauginių fermentų, kurie skaido alkoholį. Tai reiškia, kad išgėrę vieną „Cosmo“ pradedate sakyti „Dievinu šią dainą“ apie visas iš eilės grojančias dainas, tuo tarpu mes, vyrai, galime pasimėgauti keliomis viskio taurėmis ir toliau tęsti diskusiją apie tai, ar gali būti pasaulis išgelbėtas nuo globalinio atšilimo.

Nr. 8 – Jokios depiliacijos!

Mes, vyrai, plaukų galime turėti ir ant krūtinės, ir ant kojų, rankų, pažastų, ant visų kūno vietų. Ir mes tuo didžiuojamės. Moterys? Žinoma, jos irgi gali pamiršti apie depiliaciją ir rodyti „natūralų“ grožį, tačiau...

Nr. 7 – Erdvinis suvokimas

Vyrams daug geriau sekasi matyti ar įsivaizduoti dalykus realiai – 3D vaizdu. Žinoma, tai, kad galime pažiūrėti 3D filmą – menkas pasiekimas. Kalbame apie gebėjimą geriau matyti formas, beje, tai gelbsti geometrijoje ir matematikoje. Galbūt todėl matematikos genijų vyrų yra daugiau nei moterų.

Nr. 6 – Galime nusiskusti galvas

Žinoma, Demi Moore ar Natalija Portman taip pat pasirodė Holivude nusiskutę, tačiau kasdienėje visuomenėje plika ar pusplikė galva kur kas labiau tinka vyrams. Reikia dar įrodymų? Prisiminkite pusplikę Britney. Rezultatas: Galvos skutimas yra tai, ką gali daryti tik vyrai.

Nr. 5 – Užsiimti rimtu sportu

Būkite atviri, ką rinktumėtės  žiūrėti: WNBA ar NBA? NHL ar moterų  ledo ritulį? NFL ar moterų regbį? MLB ar mažąjį beisbolą? Mes suprantame, kad moterys užsiima daugeliu sporto šakų, sutinkame, jog šios – geros atletės, tačiau jų varžybų žiūrėjimas – nuobodus.

Nr. 5 – Apvaisinimas

Vadinkite tai vyriškosios lyties ar apskritai žmonių pramanu, bet mes turime apvaisinimo istoriją. Taip, nuo seniai esame „apgulti“ ankstyvųjų mokslininkų tyrimų, kurie rodo, jog moterys gali susikurti spermatozoidų iš savo kaulų čiulpų. Žinoma, yra ir tokių tyrimų, kurie teigia,jog kūdikiui išsivystyti nereikalingos įsčios. Ar tyrimus rengė lesbietės? Bet kuriuo atveju, kol mūsų atžaloms nebus duodami vardai „1765A“ ir „1766B“, tol mūsų apvaisinimo galimybės svarba išsaugoma.

Nr. 3 – Šlapinimasis atsistojus

Pilna šlapimo pūslė, tačiau eilė prie tualeto? Tereikia išeiti laukan ir stabtelėti už artimiausio krūmo ar konteinerio. Esate stovyklavimo išvykoje? Kol moterys turi susirasti ne tokią matomą vietelę, atsisegti užtrauktuką, nusimauti kelnes ir pritūpti, mums užtenka paeiti pora žingsnių,nusisukti, atsisegti užtrauktuką ir galime justi palengvėjimą. Beje, jei norime sniege užrašyti savo vardą,mums taip pat daug paprasčiau.

Nr. 2 –  Lovos reikalai

Taip, galime laikyti save lovos vidutiniokais ar galvoti, jog esame geriausi meilužiai. Žinoma, kai kuriems sekasi geriau, kai kuriems – ne taip. Tačiau faktas vienas - jokie strypai ar žaisliukai moterims nepakeis natūralios mūsų technikos.

Nr. 1 – Lėtesnis kūno senėjimas

Atleiskite, damos, visi Jūsų kremai, jaunos odos serumai ir kiti panašūs dalykai neturi nieko bendro su mumis. Vyriški hormonai lėmė storesnę odą, o tai reiškia mažiau raukšlių bei ilgesnį odos jaunatviškumą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (25)
Vienareikšmiškai-slykstu
Leidimas duotas - daryk seksa.
as noriu daryti seksa argaliu
ne visi vyrai gali net lovoj valdyti:D ir savo pimpuko:Dnori bet negali nes neklauso:D o dar savim taip didziuojasi.mes,mes,vyrai:D
visi,tiek moterys tiek vyrai turi pranasumu skirtingose veiklose,to jau nepakeisi ir tai visiskai suprantama..bet va su tuo punktu apie depiliacija nesutinku,manau vyras turetu taip pat prisiziureti savo kuna.ir kiek zinau siuolaikiniu paziuru vyrai taip ir daro,tik tie kurie dar gyvena praeitimi i tai ziuri neigiamai..kas visiskai neseksualu..
Nieko nėra baisiau, nei vyras su kailinukais :-) Čia, aišku, hormonai kalti, bet vis vieną - grožio jokio.
Dėvėti odinius drabužius... vienas is dalyku ka gali daryti tik moterys... :D nu matos kad nera jau tiek daug dalyku ka gali daryti tik moterys, jei jau vienas is punktu apie odinius drabuzius. o tokiu dalyku straipsnyje radau ne viena ir ne du. Ir isvis kas cia gali but per tokia konkurencija tarp vyru ir moteru, jau geriau pamastykit ka gali vyras ir moteris, o ne kiekvienas atskirai ;)
s....
Mashenka, plaukai pažastyse turi savo paskirtį ir tiek, tad juos skusti lyg nereikia
top 10. visiskai teisingsai........ tiesa parasyta
na o as sutinku su tuo punktu jog jo "daikciukas" tikrai nepakeiciamas...vibratoriai tai tik zaisliukai sekso metu,o orginalo nepakeis...paprastas pavyzdys ar isivaizduotumet jog visa gyvenima su vibratoriu?? as tai niekaip....ner geriau kaip uz original :)))
Moteru privalumuose radau uzrasa jos gali daryti kelis darbus vienu metu. Atsakymas as galiu :
1.Sedeti ant tualeto
a.Tuo paciu metu rukyti
b.Skaityti laikrasti
c.issitustinti
d.linguoti i takta
e.musti ritma su koja
f.galeciau dar retkarciais ir galva pakasyti
g.Ir galvoti,kad esu pats stipriausias zmogus zemeje :D Moterys! galit daugiau?
Nesutinku su plaukuotumu vyru ,man tai tikrai nera zavu ziureti i neskustas pazastys,arba kai ko nesimato pro plaukus ;D
Mano "daikčiuku" niekas dar nesiskundė.Nereikia taip varyt:) Galite įsitikinti:)
Su viskuo sutinku, bet tik ne su depiliacijos punkteliu, neskustos pazastys - bet kuriam zmogui geda.
Nu bet su vienu punktu nesutinku irgi nesutinku, kad vyru daikciukas nepakeičiamas :))) Bet kad nesutikau tokio, kuris mane iki galo sužavėtų :))) O apie lietuvių daikčiuką išvis tyliu :(
išskyrus atlyginimus :D žinovas kalba...
nesinori kritikuot bet pardon... nesulaukėme žiūriu tiek padlaižavimo, nors ir netikusio kaip straipsnyje skirtame dailiajai lyčiai... jo pagrindinis privalumas galimybė betkada ir betkur patogiai nusimišt.. ;D lėtesni senėjimą lėme tai kad dažniau senatvės nesulaukiam... juk reikia keliems gyvesniems pasirūpinti moterimis.. tik va vyksta viskas kažkaip netaip... vis dažniau privalumų nulis... ta prasme daugumai vyrų reiktų šlapintis atsisėdus nes vyriškumo nulis
vyrai valdo pasauli,o vyru valdo moterys...va tau ir ismintis :)
moterys lenkia vyrus visose srityse-isskyrus atlyginimus :)
Tiesa sakant siek tiek ir sleikstuli sukele straipsnis,kai skaiciau ir visa isivaizdavau...siaip jau ka del sexo galiu pasakyti,kai isigijau zaisliuka atitinkanti mano poreikius,tai joks vyras dar nepakeite,nes tiesiog neturi fiziniu galimybiu tam dviguba prasme :) tokia mano nuomone ir nesu as feministe :)
Ačiū,mergaitės:) Myliu Jus@@@
Rokai, gali čia pasiskaityti - http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/ivairenybes/tai-gali-tik-moterys/299 , bet pusė jų - paistalai.
rokai* sek suaugusiems lt naujienas ir pamatysi kokie moteru privalumai jau buvo parasyti.
Vyrai valdo šį pasaulį!O kokie moterų "privalumai"?:)
Naujas komentaras