Tai, ko nežinojote apie vyro pasididžiavimą (II)

Everything-You-Need-to-Know-About-Penis-Health_1296x728-header-1024x575.jpg
 
9 komentarai
Tęsiame seriją įdomių, dažnai negirdėtų faktų apie didžiausią vyrų pasididžiavimą – penį. Sužinokite tai, ko dar galbūt niekada negirdėjote!

Taigi:

Vyrai užprogramuoti greitai baigti.

Nepriimkite to asmeniškai. „Tikrasis sueities tikslas – dauginimasis. Vyrai išsivystė („užsiprogramavo“) mylėtis tiek ilgai, kiek reikia apvaisinimui“,- pasakojo gydytojas. Tiesą sakant, 85 proc. stipriosios lyties atstovų gali „baigti“ per tris minutes ar net dar trumpiau, tačiau išmintingi vyrai stengiasi „ištempti“ tiek, kad pasitenkintų ir moteris. Ypač, jei ryte tikisi jos pagamintų pusryčių.

Vyro ejakuliacijai smegenų nereikia...

Pasirodo, didysis jo „O“ prasideda... jo stubure. „Ejakuliacijos signalas – tai dubens ir stuburo raumenų susitraukimo rezultatas“,- pasakoja daktaras.

Ilgai trunkanti erekcija – ne į naudą.

Taip, kalbame apie Viagros reklamas... Kad ir kaip vyrai didžiuotųsi savo sugebėjimais, kad ir kaip norėtų pasirodyti tarsi tie energijos neprarandantys triušiukai iš reklamos, derėtų atminti: Jei kraujotaka, sukelianti erekciją, „nepalieka“ penio – tai gali turėti rimtų pasekmių, tokių kaip kraujo krešuliai.

Vazektomija nesusijusi su pajėgumu.

Tikra tiesa, kad spermatozoidai ant penio užsilikti kartais gali net kelis mėnesius po akto... Reikia nuolat saugotis, o kartais taip norite  tiesiog pasimėgauti intymumu. Vadinamoji vyrų sterilizacija – labai paprasta procedūra (ne taip, kaip moterų). Beje, gydytojai užtikrina, jog ši procedūra neturi absoliučiai jokios įtakos vyro seksualiniam pajėgumui!

Ypatingai dideli prezervatyvai – vos keletui vyrų.

Pasirodo, tik 6 proc. vyrų reikia ypač didelių prezervatyvų ar penio antgalių – taip atsižvelgdami į pardavimus teigia gamintojai. Kitais žodžiais sakant, 94 proc. vyrų apie dydį meluoja...

„Mėlynieji kamuoliai“ iš tiesų egzistuoja.

„Mėlynieji kamuoliai“ – tai sindromas, kuris sąlygoja skausmą sėklidėse. To išvengti galima pašalinant iš jų spermą. Tačiau... tai dar ne priežastis seksui, kai moteris to nenori! Gydytojo teigimu, padėti gali ir šiltas dušas bei tabletė aspirino.

Penio ir kūno spalvos kontrastas.

Varpa visada yra tamsesnė už likusį vyro kūną. Kodėl? Tai – dalis lytinio brendimo proceso, tačiau teigiama, jog tam įtakos turi ir... dažnas sąlytis su vyro ranka! Sakoma, pabandykite jūs taip dažnai ranka trinti kokią kūno dalį (ypač – paauglystėje) ir pažiūrėkite, ar nepatamsės...

Pėdų dydžio įtaka penio dydžiui – niekinė.

Nėra jokio ryšio tarp penio dydžio ir pėdų, rankų ar nosies ilgio. Beje, tarp varpos dydžio ir piniginės storio ryšio taip pat nėra.

Masturbacija – geriausia mankšta?

Masturbacija – iš tiesų sveika. Ir tai nėra vyrų pasiteisinimas, taip teigia nemažai tyrimų atlikę sekso ekspertai. Kuo mažiau vyras savo penį „naudoja“, tuo didesnė seksualinių problemų tikimybė ateityje.

Visi vyrai turi „siūlę“.

Visi stipriosios lyties atstovai turi žemyn peniu ir per sėklides einančią liniją. Ji susiformuoja vaisiui dar būnant motinos gimdoje: mergaitėms ši linija tampa vidinės lytinės lūpos, berniukams – šlaplę apsupanti, per visą penį nusidriekusi linija.

Suaugusiems.lt

1 dalis: Tai, ko nežinojote apie vyro pasididžiavimą (I)

 

 
Komentarai (9)
Dabar net įdomu ką tu turėjai omeyje "smulkus vaikinas nebus galiūnu ir ten" ... tipo pimpalas mažas ? O jau stambus anabolikas su geru švancu ? Aš esu smulkus, penis geras ir viskas normaliai. Matosi, kad kalbi neapibrėžtai, čiaudėdama.
siek tiek trumparegiskas poziuris manyti, kad administratoriai (soris, jei as klystu tai adminai gali amne pataisyti), bet dazniausiai juk jie ne patys tyrimus ir tokius faktus isradine, o iesko tokiu naujienu internete, tai manau, kas idomaus pasirodo is to jie paraso straipsnius, tad nebutinai turi buti tik taip, ie jei dabar parasyta, akd analinis seksas ne kenkia, ar tai reiskia, kad jei pasirodys, kad jis kenkia, jie tures to nepranest, kad nepriestarautu sau? :)
Logiškai mąstykime - jei penis turėtų kaulą, tuomet pagal pirštus tikrai galėtume spręsti, nes žmogus, tarkim, turi tendenciją ilgesnėm galūnėm. Labiau pasikliaučiau apskritai vyro sudėjimu, labai smulkus vaikinas manau nebus galiūnas ir ten :)
Nu cia esme ne apie juodu ranku diduma :D bet aplamaj, kad susivele cia jie siek tiek patys sau priekaistaudami;D toks pastebejimas ir tiek;) pasiaiskinkit administratoriai;D kuo mums tiketi :D ? :D
Tai jei taip pagal rankas tai su kokiom rankom pajuodeliai vaiksciotu ???:DD
kazkuriu pirstu ilgumo santykis berods parodo penio ilguma
rimtai, as irgi kazka pamenu apie pirstu ilgi. kazkuris straipsnis meluoja...
matyt naujas tyrimas, naujas ir straipsnis :)))
Nesenai , kazkuriame jusu straipsnyje skaiciau, jog pagal rankos pirsta galima spresti apie penio dydi (mokslininku tyrimas), o siame straipsnyje jus patys sau priestaraujate - ,,Nėra jokio ryšio tarp penio dydžio ir pėdų, rankų ar nosies ilgio,,. wtf?! :)
Naujas komentaras