Tai oficialu – moterys blogesnės vairuotojos!

 
4 komentarai
Tokia dailymail.co.uk publikuojamo tyrimo antraštė. Tyrėjai tokią išvadą padarė atsižvelgę į 6.5 milijono automobilių avarijų, įvykusių 1998 – 2007 metais.

Mokslininkų teigimu, moterys eismo įvykių dalyvėmis tampa kur kas dažniau nei stipriosios lyties atstovai. Apskritai, dažnai automobilių avarijų dalyvėmis būna dvi moterys. Pasirodo, sudėtingiausia dailiosios lyties atstovėms važiuoti sankryžomis, slidžiais keliais.

Įdomu ir tai, jog vyrai vairuodami praleidžia kur kas daugiau laiko nei moterys. Vidutiniškai, stipriosios lyties atstovai prie vairo praleidžia 60 procentų laiko, o moterys – 40 procentų.

Tyrimas parodė, jog 20,5 procento automobilių susidūrimų dalyvėmis buvo dvi moterys, 31,9 procento – du vyrai, o 47,6 procento – vienas vyras ir viena moteris. Kaip bebūtų, dažniausiai eismo įvykių sukėlėjomis buvo dailiosios lyties atstovės.

Taip pat ištirta, jog moterys daug dažniau avarijas padaro sankryžose: dažniausiai dailiosios lyties atstovės pasuka į priešingą nei reikia pusę ir įvyksta susidūrimas.

Mokslininko teigimu, yra trys dominuojantys su vairuotojais susiję avaringumo faktoriai: netinkama vieta ir netinkamas laikas, pačio vairuotojo įgūdžių trūkumas arba kito vairuotojo kaltė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Yra kaip yra, jei ne vyru reakcija i moteru sukeltas situacijas, jus neislystumet is suvestiniu.. Vos ne kiekviena diena vaziuodamas galeciau gaut i savo sona, gala ir panasiai, jei nestebeciau aplinkos, o dazniausiai besikesinantys i tas vietas vairuotojai yra moteriskes.. Matancios tik save ir 5 metrus priekyje, bet 0 sone ar is paskos saves. Jei ne musu geranoriskumas, reakcija bei atsargumas gatvese, jums, paneles, moterys, butu zymiai kartesne vairuotoju dalia
Problema ta kad vyrai girti vazineja , per daug alaus per daug drasos ir per daug gazo ant pasukio... :DDP
koki breda cia raso??? moterys visuomet atsargesnes, laikosi taisykliu ir panasiai. o vyrai tai griozdai. kazkaip negirdziu kasdien kriminalauose kad moteris sedejo uz vairo ir buvo kalta. juk visuomet vyrai! :)))))
tik nereik lialia.....pritariu ,kad yra ziopliu moteru uz vairo,bet tik neperdekim....pati vairuoju ir neturejau nei smulkios avarijos ....ir tiek ziopliu kiekviena diena pamatau ir spekit kas uz vairo?vyras:DDDDDtad nestumkit ant moteru ,nes yra tokiu kurios vyrus i vietas deda kaip turibut:DDDDgeriau prarast vyra,nei gaza ant posukio:PPPPPP
Naujas komentaras