Tai pasibaisėtina! Sperma tavo jogurte?

 
Vyrui iš Naujojo Meksiko buvo pareikšti kaltinimai po to, kai policija nustatė, jog jis yra susijęs su DNR pavyzdžiais, paimtais iš sperma užteršto jogurto, gauto bakalėjos parduotuvėje.

Anthonis Garcia, 32, ketvirtadienį pasirodė teisme po to, kai dieną prieš tai jam buvo pareikšti kaltinimai dėl maisto produktų klastojimo ir melagingų parodymų federalinio tyrimo metu.

JAV prokuroras Kennethas Gonzalesas apibūdino Garciai inkriminuojamus kaltinimus kaip piktinančius.

“Niekas neturėtų išgyventi tokio tipo patirties vien todėl, kad jis ar ji degustuoja maisto pavyzdžius parduotuvėje”, - sakė Gonzalesas.

Teisėjas leido suimti Garcia iki penktadienio.

Garcia yra kaltinimai surašyti į tris puslapius dėl užteršto jogurto pateikimo klientams Albukerko mieste esančioje “Sunflower Market” parduotuvėje sausio mėnesį.

Pareigūnai apsilankė parduotuvėje po to, kai sulaukė nusiskundimo iš moters, kuri teigė, kad degustacijos metu jai paragauti duotas jogurtas buvo ne kas kita kaip kūno skystis.

Gonzalesas sakė, jog jo institucija aktyviai persekios visus, kurie tyčia teršia maistą, siekdami pakenkti klientams dėl piktavališkų išdaigų ar siekdami seksualinio pasitenkinimo.

Maisto ir vaistų inspekcijos pareigūnai apklausė Garcia kovą. Kaltinime sakoma, kad jis melagingai tikino nežinojęs, kad šaukšto turinį, kurį jis pasiūlė klientei, sudarė sperma.

Policija teigia ištyrusi jogurtą ir radę jame spermos bei ištyrę DNR nustatė, kad ji susijusi su Garcia.

Garcia ketvirtadienį buvo suimtas Albureko policijos ir JAV Maisto ir vaistų inspekcijos pareigūnų.

Chrisas Sherrellis, “Suflower Farmers Markets” vadovas kompanijos vardu sakė esąs “pasibjaurėjęs Garcios elgesiu, kurį jis yra įtariamas vykdęs” ir priėmė federalinį kaltinamąjį aktą.

Kompanija bendradarbiavo su Maisto ir vaistų inspekcija bei vietiniais pareigūnais nuo pirmo pranešimo apie incidentą sausį. Garcia buvo atleistas iš pareigų sausio 25 dieną.

“Sunflower Markets” sakė neturintys pagrindo manyti, kad Maito ir vaistų inspekcija ar ieškovai siekė pakenkti kompanijai šiuo incidentu. Atstovas Lewas Phelpsas sakė, kad jų nuomone tai “suktas darbuotojas, kuris veikė vienas”.

 
Komentarai
Naujas komentaras