Tantrinio sekso mitai

Tantra-Yab-Yum-position.jpg
 
Tantrinis seksas yra apaugęs mitais ir legendomis, kaip fantazijos šalis. Mūsų užduotis – suteikti jums daugiau informacijos, o jūsų – padaryti sprendimus patiems.

Mitas. Tantra – šiuolaikinė seksualinė joga.

Tantra atsirado prieš keletą tūkstantmečių tarp indų druidų, dar prieš arijų pasirodymą. Su seksu tuomet ji neturėjo nieko bendro. Tradicinė tantra suteikė stabilumo jogos pozoms – asanoms, leisdavo daugiau dėmesio sutelkti į kvėpavimą ir meditaciją. Nebuvo kalbama apie jokią seksualinio gyvenimo harmonizaciją: lytinis aktas tarp dviejų jogų įvykdavo labai retai, vykdavo neįsivaizduojamomis pozomis ir jo tikslas buvo – energijos pasikeitimas, bet ne nemalonumo gavimas.

Vėliau Tibeto budistai šiuos principus šiek tiek sumaišė su kūno fizinių galimybių išplėtimu ir suvokimu. Tikrasis perversmas, kalbant apie tantras, įvyko „auksiniais šešiasdešimtaisiais“ Rytuose, kai joga tapo madinga, susivienijusi su seksualine revoliucija. Būtent tada atsirado „neotantra“, kurie visų pirma pajungė erotinį masažą, kartu su meditacija, kvėpavimo pratimais, pasitempimais ir susikoncentravimu ties partneriu.

Taip kad, jei pakliuvote į treniruotę, kuri jums atrodo pernelyg seksuali – būkite tikri, tai neotantra.

Mitas. Tantra – tai grupinis seksas.

Kaip jau buvo sakyta, klasikinėje indų tantroje seksualinio akto nebuvo. Tibeto tantroje lytinis aktas vykdavo tarp dviejų partnerių. Ir netgi jei jie buvo apsupti tokių pačių porų, į grupinį seksą tai neperaugdavo. Vis dėl to neotantroje šie barjerai buvo panaikinti ir čia buvo galima viskas.

Mitas. Tantra – tai satanizmas.

Vienas iš svarbiausių tantrinių principų – niekas pasaulyje nevyksta „gerai“ arba „blogai“. Tai paprasčiausiai „vyksta“. Juk negalima sakyti, kad vyras yra „blogai“, o moteris – „gerai“. Arba atvirkščiai. Visi dalykai pasaulyje turi išorinę ir išvirkščią puses, ir nei viena iš jų negali būti pozityvi ar negatyvi.

Šis tantrinis postulatas, kartu su neotantros grupinio sekso praktikais, meditacijomis kapinėse, naikinimo deivės Kali ir dievo Šyvos garbinimu, išprovokavo tantrų propaguotojus apšaukti satanistais. Iš tikrųjų čia nėra nieko panašaus. Kai kuriais atžvilgiais, tantros propaguotojai – kaip vaikai, nes jie savo gyvenime padarė išvadas, kad jie nežino, kas yra blogai ir kas yra gerai.

Iš dalies mitas, iš dalies faktas. Tantros metu vyrai „nebaigia“.

Patyrę tantros praktikai orgazmą patiria be sėklos išsiveržimo. Tai reali ir natūrali be galo trunkančio lytinio akto išdava. Kiniečių dao, kuris daug perėmė iš tantros, sėklos išsiveržimas apskritai yra laikomas kenkėjišku, kadangi taip švaistoma veltui vyriška energija jan.

Vis dėl to dažnai žmonės, propaguojantys orgazmą be sėklos išsiveržimo, užmiršta, kad šis gebėjimas yra skirtas tik išrinktiesiems, ir po ilgų treniruočių. Todėl, prisiskaitę dao ir tantrinių knygų, nepulkite to daryti jau nuo pirmadienio, kadangi tai gali pakenkti tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai. Be to, vyrai, kurie ilgai užsiima seksu be fizinio orgazmo, tampa pikti...

Greičiausiai susikoncentruosite ne vienas į kitą, bet į tai, kad jūsų seksas nesibaigia sėklos išsiveržimu. O tai jau yra neteisinga. Svarbiausiai Tibeto tantroje – partnerių ryšys, o ne pats seksas.

Iš dalies mitas, iš dalies faktas. Moterims, kurios užsiima tantra, nutrūksta menstruacijos.

Panašūs atvejai yra užfiksuoti dao vienuolynuose, kai po ilgalaikių treniruočių ir meditacijų vienuolėms nutrūkdavo menstruacijos, ir tai nebūdavo susiję su klimaksiniu periodu. Patogu, žinoma. Tačiau pagrindinis klausimas, kurį reiktų užduoti, ar tikrai to reikia?

Šiuo metu bet kurioje moterų konsultacijoje galima paprašyti, kad įsiūtų hormoninę spiralę, kuri veikia kartu kaip kontraceptikas. Menstruacijos visiškai nutrūksta be jokių meditacijų ir asanų. Tik būtinai pasitarkite su gydytoju, kad jis jums išaiškintų, koks galimas šalutinis poveikis.

Vis dėl to, nutrūkus menstruacijoms, kaip ir sulaikant sėklos išsiveržimą vyrams, saugoma ir energija. Po energijos praradimo žmonės jaučiasi ištuštėję (būtent su tuo tantros praktikai su tuo sieja vyro bejėgiškumą po lytinio akto). Manoma, kad energija gali nutekėti bet kur – ne tik iš lytinių organų, bet ir iš delnų, padų, ausų, burnos ir kitų angų.

Todėl vietoj to, kad mokytumėtės kaip sulaikyti energiją nutraukiant sėklos išsiveržimą ir menstruacijų užlaikymą, užsiimkite kitu tantriniu ritualu – njasa. Tai būdas sulaikyti energiją bučiniais ir prisilietimais. Reikia pradėti nuo pakaušio, tada seka kakta, akys, ausys, ausų speneliai, pėdos ir taip toliau – užbaigti procedūrą reikia lytinių organų „užantspaudavimu“. Su šios technikos subtilybėmis geriausiai susipažinti specialioje literatūroje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras