Trečdalis švedų leidžia sau mylėtis šalia užmigus vaikui

 
4 komentarai
Tinkamo laiko seksui radimas dažnai tampa daugelio mažus vaikus turinčių porų problema, tačiau tai negalioja švedų tėvams.

Apklausa parodė, kad beveik trečdalis švedų porų mylisi, kol vaikas miega toje pačioje lovoje.

Kito tyrimo duomenimis, 59 proc. tėvų Jungtinėse Valstijose tikino, kad mylisi, kai jų vaikas yra tame pačiame kambaryje, tačiau šie rezultatai nebūtinai reiškia, kad vaikas buvo toje pačioje lovoje.

Naujausias tyrimas, kurį atliko vienas švedų žurnalas, taip pat atskleidė, kad 48 proc. mamų sugeba užsiiminėti seksu kartą ar du per savaitę, o 4 proc. teigė, kad mylisi su savo partneriu kasdien.

Šie rezultatai yra kaip druska ant žaizdos amerikiečių tėvams, kurie yra nepatenkinti savo seksualiniais gyvenimais dėl darbo ir šeimos.

Praėjusiais metais atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausta 600 šeimų, atskleidė, kad šeši iš dešimties dirbančių tėvų dienos pabaigoje neturi pakankamai energijos seksui su savo partneriu.

Vis dėlto, mamytės iš JAV gali pasigirti kitais ekstremaliais rezultatais – praėjusį mėnesį atliktas tyrimas atskleidė, kad 12 proc. jų sekso metu naudojasi savo mobiliaisiais telefonais.

Švedų mamos taip pat sutinka, kad kasdienis gyvenimas tampa kliūtimi “siekiant įgyvendinti seksualines svajones”.

Be to, ketvirtis iš 663 apklaustų motinų atskleidė, kad jos fantazavo apie neištikimybę savo partneriui, o 10 proc. prisipažino ir esančios neištikimos.

Stebėtina, tačiau dauguma švedų mamyčių, vis dėlto, sakė užsiiminėjančios seksu tik kartą ar du per mėnesį.

Septyni procentai motinų prisipažino, kad jos mylisi tik kartą ar du per metus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
kai neturiu vaiku atrodo kad baisu ir nejauku, kai turesiu nzn............
Galbut cia reiketu ivertinti vaiko amziu. Aisku prie vyresniu jau nedarai to. Bet jei 0-3 ar 4 metu tai be baimes. Tikrai nepabus, o jei ir pabus taigi stebi ta vaika, reaguoji...
kaip slykstu, paskui vaikai prabunda ir lieka trauma visam gyvenimui, ko pasekoje galime nemazi seksualiniai nukrypimai!
Nu ir kas čia tokia mylėtis šalia miegančio vaiko. Mes kitaip ir nesimylim :D
Naujas komentaras