Turėk tai, kad turėtum ją

wife-husband-main-1024x686.png
 
8 komentarai
Kaip turėtų atrodyti jūsų žmona, kad seksualiniai poreikiai būtų patenkinti ir susilauktumėte sveikų vaikučių? Mes Jums pateikiame atsakymą.

Ieškant gyvenimo palydovo ir savo antrosios pusės, žmones domina dažniausiai du dalykai: ar bus ji ar jis geri lovoje ir ar gims poroje sveiki palikuonys? Gydytojai seksologai ir psichologai tvirtina, kad šiuo dalykus galima sužinoti peržiūrėjus medicininę kortelę. Kad teisingai pasirinktumėte, užtenka tik atidžiai pažvelgti į savo būsimą antrąją pusę.

Idealus vyras privalo turėti

Stangrų užpakaliuką ir stiprias kojas. Gerai ištreniruoti sėdmenų ir kojų raumenys reiškia, kad vyras bus ištvermingesnis lytinio akto metu, antra, jis sugebės atlikti stiprius ir gilius judesius. Visa tai reiškia, kad toks vyriškis turi daugiau privalumų nei jo konkurentas su liesomis kojomis. „Nesportiškas“ užpakaliukas ir drebančios kojos rodo tai, kad vyras mažai juda ir daugiau laiko praleidžia sėdėdamas, o tai liudija ir apie seksualinio aktyvumo mažėjimą.

Plaukuotos galūnės ir krūtinė. Kuo šios kūno dalys yra daugiau apaugusios, tuo daugiau hormono testosterono gaminasi, o jis atsakingas už seksualinę ištvermę. Tuo tarpu plaukai kirkšnyse nėra „vyriškos jėgos“ rodikliai.

Plikė. Plaukų slinkimas yra susijęs su vyriškų hormonų gamyba. Vyriškos potencijos ir plikumo sąsaja yra įrodyta dar prieš keletą amžių. Aristotelis ir Hipokratas pastebėjo kad eunuchai visiškai neplinka. Plaukų slinkimas gali prasidėti 25 metų, kai plaukų folikulai išskiria per daug fermento, o vyriškas hormonas testosteronas susijungęs su juo sudaro digidrotestosteroną – ir tai yra pats pikčiausias vyriškas priešas kalbant apie plikumą. Įdomu tai, seksologai tvirtina, kad plikė traukia 45 proc. moterų, kurioms ji asocijuojasi su lytiniu organu.

Pilvukas. Nedidelis pilvukas kalba apie tai, kad toks vyras turi hormono, saugančio jį nuo ankstyvojo senėjimo. Atitinkamai, mielas pilvukas kalba ir apie ilgalaikį seksą ir apie normalų organizmo funkcionavimą. Tiesa, neplokite rankomis tie, kurie turi „alaus“ pilvą.

Plonas penis su maža galvute. Pagal tyrimus, būtent tokio penio savininkai gali atlikti lytinį aktą 30 minučių. Šių sekso gigantų paslaptis ta, kad toks penis yra mažiau jautrus nei kad organas su didele galvute ir storu kotu. Su plonu organu yra galimybė atitraukti ejakuliaciją ir leisti moteriai pajusti orgazmą anksčiau nei jį patiria vyras, o taip pat reguliuoti orgazmo atėjimą norint pasiekti jį kartu.

Ideali moteris privalo turėti

Plati talija ir klubai. Tokia kūno sandara kalba apie didelį moteriško hormono estrogeno kiekį. Be to, tokios proporcijos rodo, kad moteriai bus lengviau išnešioti ir pagimdyti vaiką, nei kad lieknoms smilgoms. Beje, dietų vaikymasis ir ypatingas lieknumas – tiesioginis kelias į nevaisingumą.

Tamsūs plaukai ir akys. Mėlynakės blondinės – silpnesnių genų nešiotojos nei kad brunetės, o tai reiškia, kad renkantis savo vaiko motiną, jums labiau tiks tamsiaplaukė moteris. Kaip tvirtina psichologai, šviesiaplaukės traukia vyrus kaip seksualinės partnerės – tą patvirtino 74 proc. vyrų.

Ilgi plaukai. Ilgakasės moterys yra pačios geriausios ir rūpestingiausios moterys. Toks ilgaplaukių stereotipas atėjęs iš pirmykščių žmonių: juk moteris su ilgais plaukais apgaubdavo savo vaikus ir sušildydavo blogu oru. Tuo tarpu psichologai teigia, kad trumpaplaukės vyrams atrodo seksualesnės.

Kabančios krūtys. Kabančios krūtys kalba apie didelį vaisingumą ir apie tai, kad moterys dar nė karto nėra gimdžiusi. Tačiau jei vyras nori, kad moterys priklausytų tik jam vienam ir gimdytų tik jam vienam vaikus – jis pasirinks didžiakrūtę moterį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Idomu, - straipsnyje teigiama, kad idealus vyras, ideali moteris "privalo" tai ir tai... O įdomu, kiek iš jūsų esate sutikę realiam gyvenime tikrai visais atžvilgiais idealius vyrus ir moteris, jau nekalbant apie poras.
Nesamonė kaip galima pasitenkinti su mažuku
daugiau nesamonių negu tiesos.Plaukuotos galūnės-tai jau konio reikalas,man asmniškai a la beždžionė. Mažas pilvukas-pakenčiama, bet ne daugiau.Osu tokiu plonu peniu,tai naturalu, kad prireiks pusė valandos kol pajausi jį.
"Kabančios krūtys kalba apie... tai, kad moterys dar ne karto nėra gimdžiusi..." - originalu :S
galiu pasigincyt, man nedidelis pilvukas visai nemaiso ir nebutinai apsileidimo pozymis.
o pas moteri pilvas ne apsileidimo pozymis?
Nesąmonė :D
nesamone. pas vyra pilvas - tai apsileidimo pozymis, o ne tai ka rasote...
Naujas komentaras