Turtingų „mergaičių“ patarimai, norinčioms praturtėti

 
Turtingos moterys, kurios viską, ką turi, pasiekė savo jėgomis, dalinasi patirtimi.

Visada būkite pirmiau savo pasiekimų

Buvusi „Playboy Enterprises“ vadovė Christie Hefner

„Tą akimirka, kai jus pasamdo, turite išgryninti ir suvokti savo ambicijas. „Playboy“ kompanijoje aš pasamdžiau viceprezidentą. Tai buvo darbo pozicija, kurioje reikėjo planuoti korporacijos strategiją, o tas žmogus norėjo daugiau veiksmo. Viceprezidento poziciją užėmė žmogus iš kompanijos. Jis labai stengėsi ir įrodė, kad geba padaryti viską, ko iš jo tikimasi. Jis buvo labai įtaigus ir profesiškai ambicingas. Dabar tas žmogus yra visos korporacijos prezidentas. Jis mąstė taip: „Aš manau, kad turiu labai daug ką pasiūlyti ir tai yra mano pranašumas prieš kitus. Aš labai tikiuosi, kad galėsiu realizuoti visas savo idėjas.“ Žmogus, turintis tokį mąstymą yra labai naudingas ir darbdaviui ir pačiam sau.“

Vystykite idėjas, netgi pačias beprotiškiausias

JAV valstybinio prekybos ir verslo departamento vyriausioji patarėja Shelly Porges

Po penkerių metų darbo „American Express“ kompanijoje manęs paprašė padėti vystyti vieną verslą. Mano viršininkas pasakė, kad mano idėjos yra beprotiškos ir aš neteksiu darbo jei man nepavyks. Man davė valdyti nedidelį skyrių, kuris per labai trumpą laiką mano pajėgomis buvo transformuotas į atskirą, rinkodaros konsultavimu užsiimančia kompaniją, per metus turinčia didesnį nei 200 milijonų JAV dolerių pelną. Po šio darbo mane pasikvietė dirbti Amerikos valstybė. Manau, kad moterims ne visada sekasi, nes jos yra užaugintos geromis mergaitėmis, kurios stengiasi įsiteigti savo viršininkams. Man ne sykį buvo kartojama, kad mano idėjos yra beprotiškos, tačiau aš turėjau viziją ir žinojau, kur slypi galimybės.

Raskite užtarėjų kompanijos viduje

„NBC“ padalinio moterims prezidentė Lauren Zalaznick

Kai man buvo 33 metai, aš dirbau su Jeffu Gaspinu (dabartiniu „NBC Universal“ vadovu) „VH1“ televizijos kanale. Tos laidos, su kuriomis aš dirbau, pelnydavo žiūrovų ir Jeffo palankumą. 2002 m. palikau tą kanalą bei Jeffą ir išėjau dirbti į „NBC“. 2004 m. abi kompanijos susijungė ir mes vėl pradėjome dirbti drauge. Tada aš pagalvojau, kad vienas iš mūsų tikrai neteks darbo, nes dirbome tokiose pat pozicijose, tačiau viskas susiklostė taip, kad aš gavau kitokį paskyrimą ir projektus, kuriuos man sekėsi vystyti labai efektyviai. Kiekviename žingsnyje J. Gaspinas man patardavo ir padėdavo. Tai buvo nuostabi pagalba ir patirtis.

Nepervertinkite savo atlyginimo

„Gilt Groupe“ vadovė Susan Lyne

Būdama darbdavė, kuri sėdi kitoje derybų stalo pusėje galiu pasakyti, kad blogiausia, ką gali padaryti darbuotojas, tai būti nekuklus dėl savo atlyginimo. Viršininkai turi aiškius biudžetus ir jie tikrai nesileis į kalbas ir neturės noro juos viršyti. Bet kurių derybų metu turite būti labai diskretiški. Taisyklė itin svarbi per pokalbius dėl didesnės algos. Patarčiau sakyti tokius žodžius: „Tai tik tarp mūsų. Aš nesijaučiu kažkuo ypatingu, kad galėčiau su jumis kalbėtis apie savo atlyginimą.“ Didesnės algos galima paprašyti viršininkui išsiunčiant elektroninį laišką, kuriame išvardinate savo pasiekimus. Būtinai turite motyvuoti savo siekį uždirbti daugiau.

 
Komentarai
Naujas komentaras