Tyrimas: apie seksą galvojame dažniau nei apie maistą!

 
4 komentarai
Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad vyrai apie seksą pagalvoja kas 28 minutes, o moterys – kas 51 minutę.

Apklausos rezultatai paneigė mitą, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes, be to, tyrimo metu išsiaiškinta, apie ką dar taip pat dažnai galvojama – ne tik apie seksą.

Tyrimas nustatė, kad vyras per dieną apie seksą pagalvoja vidutiniškai 34,2 karto, o moterys – 18,6 karto (jei per parą miegama 8 valandas).

Pasirodo, kad gana dažnai tiek vyrai, tiek ir moterys, galvoja ir apie maistą: vyrai – kas 38 minutes (25,1 karto per parą), o moterys – kas 72 minutes (13,4 karto per parą).

Be to, vyrai dažniau galvoja apie miegą nei moterys: kas 33 minutes, o moterys– kas 72 minutes.

Taigi, pasirodo, kad vyrai beveik dvigubai daugiau galvoja apie savo fiziologinius poreikius nei moterys. Žinoma, kaip ir kiekviename tyrime dalyvavo tam tikri savanoriai asmenys, todėl to negalime taikyti visiems, nors tam tikras tendencijas galima numatyti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
moterys mielosios, nespreskit apie vyrus pagal save :D kai esi uzsiemes, turi daug veiklos, kruva visokiu reikalu, nera kada galvot apie seksa, kai buna nuobodu, ner kas veikt tada jau nebera kur detis,tenka pagalvot :D
priklauso nuo zmogaus vidines busenos, problemu ir aisku isgerto alkoholio kiekio :D
tikrai dazniau galvoja :)
galiu garantuoti, kad vyrai dar dazniau galvoja :D
Naujas komentaras