Tyrimas: daugiau kaip pusę moterų traukia... kitos moterys

 
7 komentarai
Žavėjimasis kitos moters išvaizda gali turėti užslėptą reikšmę, nes, remiantis neseniai atliktu tyrimu, 60 proc. heteroseksualių moterų tos pačios lyties atstovės atrodo seksualiai patrauklios.

Naujausi atradimai, padaryti Boizo universitete, atskleidė, kad daugiau kaip pusę iš 484 apklaustų tradicinės orientacijos moterų tam tikra prasme jautė potraukį kitai moteriai, 45 proc. sutiktų pasibučiuoti su moterimi, o 50 proc. prisipažino fantazuojančios apie kitas moteris.

„Moterys yra skatinamos būti emociškai artimos viena kitai. Tai suteikia galimybę išsivystyti intymumui ir romantiškiems jausmams“, - sakė profesorė Elizabetha Morgan.

Prieš tai atlikti tyrimai atskleidė tendenciją, kad moteris ima traukti kitos moterys joms senstant.

Remdamasi Boizo universitete pateiktomis išvadomis, psichologė Lisa Diamond iš Jutos universiteto pastebėjo, kad seksualumas vystosi su laiku. Dauguma moterų, kurias ji apklausė, laikui bėgant pakeitė savo lytinę orientaciją iš heteroseksualios į „be etiketės“.

„Mes manome, kad seksualinė orientacija išryškėja laikui bėgant“, - sakė Lisa Diamond. „Subręsti reiškia suprasti, kas tu esi. Aš įsivaizdavau tai visiškai priešingai“. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
nu man tai normalu,daba tokie laikai tai kas su kuo nor tai ir bun,nebenustembu as niekuom,daug zmoniu yra nei gejai,nei lezbietes,bet va nor surizikuot ir kazka gyvenime isbandit,cia gerai ir parase kad givenime reik isbandyt viska,sutinku su jos nuomone, kas nerizikuoj tas sampana neger
tai as jau seniai zinau mano buvusi klasioke tapo lezbiete ir nieko cia nematau ji su ja isvaziavo i Rusija pasieme auginti vaika nors as pries lezbes ir gejus bet kaikuriem tai atrodo normalu
ne nesikvieteme nieko,buvome tik dviese. kaip sakoma gyvenime reikia viska isbandyt,bet to dar neisbandziau ir tikiuosi jog neteks,ha nors negalima spjauti y vandeni,nes gali tekti jy gert.
hihweihreie, buvote tik dvi moterys ar i tarpa pasikvietete ka nors is vyriskos kompanijos? :)
na ir ka gyvenu su vyru turime du vaikus,ir va nesenai teko pabuvoti intymiai su moterimi,per baliu padauginom,atsipalaidavom ir uzvalde smalsumo jausmas,na ir nutiko tai kas nutiko,ha,ha, man patiko,bet nebekartociau sitokios situacijos,na o siaip moterys mane jau senokai trauke,bet paragavau ir sustojau,o prie ko cia rasai,kad durnumui nera ribu,nespjauk y vandeny, ziurek,jog netektu jo gerti.
zmogaus durnumui nera ribu
Nematau nieko čia stebėtino. Su metais tikrai pradedi daugiau pafantazuoti,kaip, kad minėjo... Tik gaila,kad tos fantazijos taip ir lieka tik fantazijom :)
Naujas komentaras