Tyrimas: kiek kartų per savaitę mylisi lietuviai?

 
3 komentarai
Komunikacijos agentūrų grupė „Big Idea Group“, bendradarbiaudama su tyrimų agentūra RAIT, atliko tyrimą „Požiūris į seksualinį gyvenimą, seksualumą Lietuvoje“.

Atliekant tyrimą naudotasi „Euro RSCG Worldwide“ tinklo metodika ir klausimynu, kuris ne tik padeda išsiaiškinti visuomenės seksualinius įpročius bei jų įtaką vartotojų pasirinkimui, bet ir įvertinti jų įtaką komunikacijai, lyginti rezultatus su kitomis šalimis.

Seksas yra svarbus motyvatorius, lemiantis žmonijos elgseną, kartu ir vartotojų pasirinkimą, todėl šis tyrimas padės komunikacijos specialistams geriau suprasti jų klientų auditorijos poreikius, pasirinkti efektyvią komunikacijos strategiją bei tinkamiausias jos realizavimo formas.

„Erotika visada skatino fantaziją ir kūrybiškumą. Pastaruoju laiku seksualumas yra itin dažnai naudojamas prekės ženklų komunikacijoje. Todėl mums, komunikacijos specialistams, labai reikalinga informacija, koks yra visuomenės požiūris į seksualinį gyvenimą, seksualumą, kokie jos įpročiai ir papročiai. Tik tada galima spręsti, kokį konkretų poveikį tai daro visuomenei ir kaip tai galima panaudoti kuriant prekės ženklų komunikacijos strategiją bei efektyviai ją įgyvendinant“, – sakė Johnas Domas, „Big Idea Group“ vadovas.

Tyrimo rezultatai liudija Lietuvos gyventojus esant pakankamai konservatyviais ar besilaikančiais tradicinių lytinio gyvenimo normų. Paaiškėjo, kad 30 proc. lietuvių yra turėję tris–penkis seksualinius partnerius, 15 proc. – du partnerius, o 28 proc. – vieną partnerį. 21 proc. lietuvių turi lytinius santykius apie vieną kartą, o 17 proc. – du–tris kartus per savaitę. Lietuvoje moterys nori daugiau romantikos, o vyrai – daugiau sekso. 64 proc. respondentų teigė, kad jiems svarbesnė seksualinė partnerio patirtis nei jo išvaizda.

Vilniaus Mykolo Romerio universiteto psichologijos katedros lektoriaus Žilvino Beliausko teigimu, Lietuvos visuomenė dėl istorinių aplinkybių pastebimai atsilieka bendru psichologiniu išprusimu nuo Vakarų Europos ar Šiaurės Amerikos gyventojų, nuo bendro egzistuojančio požiūrio į šias gyvenimo sritis. Pasinaudojus atlikto tyrimo rezultatais bus galima profesionaliai vertinti Lietuvos gyventojų požiūrį į seksualumą, analizuoti, kas daro poveikį seksualumo kultūrai, taip pat lyginti su kitų šalių gyventojų požiūriais.

Apklausos metu naudojant registruotų respondentų panelį internetu apklausta 500 Lietuvos gyventojų nuo 18 metų amžiaus. Apklaustųjų pasiskirstymas reprezentuoja Lietuvos gyventojų pasiskirstymą pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietovę. Apklausa atlikta 2011 m. balandžio mėnesį.

 
Komentarai (3)
Beveik pirmadieni, beveik antradieni, beveik treciadieni ir t.t... "beveik"
myletis norisi kas dien,,,ryte ir vakare..ir nesvarbu,kad jau40:)ir ,kad kokybiskas ir malonus seksas atsirado tik po skirybu:)bet jis super:)nera jokiu tabu-svarbu,kad to nori abu zmones-ir kad viskas kelia i aukstumas:):):)
Mes mylimės beveik kasdien:)
Naujas komentaras