Tyrimas: nutukę vyrai lovoje pajėgesni

 
12 komentarai
Turkijos mokslininkai pateikė įdomų su kūno svoriu ir seksu susijusį faktą. Pasirodo, antsvorio turintys vyrai yra kur kas pajėgesni lovoje, negu atletiški gražuoliai. Ar tai gali būti tiesa?

Antsvorį turinčių vyrų erekcija trunka ilgiau. Tokius rezultatus pateikė ilgametis tyrimas, atliktas Erciyes universitete, Kaiseryje. To priežastimi laikomas dėl antsvorio padidėjęs moteriško hormono estradiolio kiekis. Ši medžiaga natūraliai įtakoja lėtesnį orgazmo pasiekimo procesą. Ironiška, tačiau kuo mažiau raumenų turi vyras, tuo geresnis meilužis jis yra.

Mokslininkai lygino KMI su seksualiniu pajėgumu daugiau nei šimto potencijos sutrikimais besiskundžiančių vyrų ir tokiu pačiu skaičiumi vyrų, galinčių pasigirti ilgesne erekcija. Paaiškėjo, kad priešlaikinė ejakuliacija pasitaikė tiems stipriosios lyties atstovams, kurie buvo lieknesni, kur kas atletiškesnio kūno sudėjimo.

Tačiau negalima pamiršti to, kad viršsvorį turintys vyrai dažniau susiduria su kitomis sveikatos problemomis, tokiomis, kaip širdies ar kraujospūdžio ligos.

Bet nereikėtų tokiais aspektais gadinti gerosios naujienos – geriau užtikrinti, kad kitame vakarėlyje netrūktų bulvių traškučių ir alaus. Nes šiandien stora yra nauja liekna?

Suaugusiems.lt, parengta pagal Salon.com

 
Komentarai (12)
Is kur cia tas nesamones ima...(tyrimus, tipo)
nesamone...nutukusiems kaip tik problemos su erekcija ir akto laiku , baigia net nepradeje ...
neturit ko rasyti,isvis nerasykit
Kas cia per nesamone? Nes siandien stora yra nauja liekna? Kaip gerai butu gyvent tarp storuliu :D Visus du*inciau
nu mano bandeliukas labai gerai savo mykoliuka krutina, tai siaip malonu su stambesniu buti, ypac jei pati kudesne. As pritariu 100%
mhm...pajėgesni greit suvalgyt tešlos gabalą lovoje...
nu man tai storesni geriau patinka jie tokie minksti kaip bandeles
apsaugok dieve nuo tokiu pajeguoliu :)))
Galiu pasakyti tai, kad darant tokius tyrimus yra svaistomas laikas. Nes pajegumas priklauso nuo daugybes faktoriu, o svarbiausia nuo sugebejimo atsipalaiduoti, demesio valdymo (minciu), kvepavimo ir vidiniu isitikinimu bei pasitiekjimo savimi.
perskaiciau. ir netikiu ne vienu sumaltu zodziu :D pvz, kalbedamas apie save, galiu pasakyti, kad esu smulkus. gal netgi labai smukjus, bet seksu ir erkcija tikrai nesiskundziu.
ar geresni - abejoju. Turbūt, tyrimo rezultatai atskleidžia ne visą tiesą. Dažniausiai jei vyras yra stambus, tai sekso metu moteris būna viršuje. Įrodyta, kad tokiu atveju lytinis aktas trunka ilgiau. Būdama viršuje, moteris valdo stimuliavimo procesą, ko pasekoje pati greičiau patiria orgazmą, o vyras gali ilgiau ;) Tokia ta ir teorija apie nutukusius vyrus... :P
geresni tai gal geresni, tik dėl patrauklumo klausimas :)
Naujas komentaras